www.sudzibas.lv perfumeoutlet.lv smaržu viltošana

perfumeoutlet.lv - smaržu viltošana

Esmu nepatīkami pārsteigts, par perfume outlet krāpšanu. Jā, uzskatu ka tā ir krāpšana, ja versace smaržu vietā saņemu oriģinālo pudelīti, bet saturs nemaz nav oriģināls, bet lēts smaržu pildijums. pasūtīju it kā testeri, kas nozīmējot to, ka prece ir kartona kastītē, nevis oriģināl iepakojumā un bez vāciņa. kad rakstiju sūdzību uz perfumeoutlet.lv, man atbildēja, ka testeri tādi arī ir veikalos, bet manis saņemtajā testerī 100% bij lētākās smaržas. Preci neaizsūtiju atpakaļ, jo baidijos naudu nesaņemt, kaut gan solija atgreizt, tomēr nespēju mājaslapā izlasīt, cik ilgā laikā viņi naudu atgrieztu, varbū pēc 100 gadiem! Vēlējos arī aicināt citus uzmanīties, pasūtot smaržas internetā!

V

M mazā 28.04.2011

paldies par adresi kur var iegādāties smaržas pa lētāku cenu... :D lai pārbaudītu pasūtīšu sev arī smaržas .. pa cik es viņas lietoju jau vairākus gadus ... viltojumu atšķiršu uzreiz... vēlāk arī ierakstīšu komentāru ... :)

A Austris 02.05.2011

Labdien,

Lūgums Vari sazināties ar mums, ja ir aizdomas par smaržu viltojumu. Līdz šim ir bijuši 2 gadījumi, kad mūsu klienti ir sūdzējušies par smaržu oriģinalitāti. Pirmajā gadījumā aizgājām uz veikalu notestēt, uz vienas rokas uzpūšot mūsu pārdotās smaržas, uz otras uzpūtām smaržas veikalā. Abas bija identiskas.
Otrā gadījumā pārdotās smaržas vairs veikalā nebija nopērkamas, un salīdzināt iespējas nebija. Līdz ar to mēs vienkārši atgriezām naudu un paņēmām smaržas atpakaļ.

Ja ir aizdomas par smaržu oriģinalitāti, lūgums griezties pie mums, mēs ļoti labprāt šo problēmu risināsim.
Kas attiecas uz konkrētajām smaržām, Versace Men eau Fraiche, tad pārdotas ir tās pāri par 20 eksemplāros un šī ir vienīgā sūdzība. Mēs ļoti labrāt noskaidrotu preces autentiskumu, bet bez klienta iesaistes mēs nekādi to nevaram izdarīt.

zemāk iekopēju arī mūsu saraksti ar klientu.

""""""Sveicināti! Saņēmu pasūtītās smaržas. Atverot sūtijuma paku, mani pārsteidza smaržu iepakojums, kas nav oriģināls un iepakots ka tam vajadzētu būt. atverot iepakojuma kasti, biju vēl vairāk pārsteigts, jo smaržu pudelītei nav arī korķa. Kopumā Esmu nepatīkami pārsteigts un neapmierināts. Tas bija mans pirmais pasūtijums un šķiet ka pēdējais, ja neko nedarīsiet lietas labā! Paldies! Varis.

Perfume Outlet kam: Varis
rādīt detaļas 24. febr.
Labdien,

Jūs pasūtījāt 100ml testeri, kas arī nozīmē, ka smaržas ir parastā kartona kārbiņā un parasti bez korķa, ko var arī skatīt mūsu mājaslapā sadaļā Terminu skaidrojums

Testeri tiek izlikti veikalos smaržu testēšanai, līdz ar to tie ir parastā kartona kastītē, nevis oriģināliepakojumā - par to tie arī ir lētāki nekā ne-testeri. Līdz ar to testerus parasti pērk sev, jo izdevīgāk, savukārt ne testerus pērk, ja smaržas ir jādāvina.

Ja saņemtais nav tas, ko vēlējaties, un jūs neesat sācis to lietot, tad varat nosūtīt mums to atpakaļ - naudu noteikti atgriezīsim.

atvainojamies, ja mūsu sniegtā informācija ir ne pietiekama - mēs vēl tikai attīstamies.""""""

Lūgums Varim sazināties ar mums, mēs labprāt jebkuras problēmas risinām, un lai gan šis ir tikai 3šais gadījums no gandrīz 2000 pasūtījumiem, kur paceļas jautājums par preču autentiski, mēs ļoti nopietni vēlamies izskatīt jebkuru no tiem.

Ar cieņu,

Austris Kozuliņš
www.perfumeoutlet.lv
tel. 20379344

C cirvis 18.05.2011

Nesaprotu kāda h pēc jāpasūta parfimērija Latvijas internetveikalos, ja par daudz zemāku cenu to var pasūtīt no Eiropas!

V versace 14.08.2011

versace originaala tilpums ir nevis 100, bet 90 ml...

H heatgirl 03.04.2012

Jautajums Varim:

Kad vins interneta veikala izvelejas so smarzu un ielika pirkumu groza, nemaz nelasa uzrakstu?! Tur tacu viss skaidri un gaisi aprakstiits! Taa ir pasa pirceja neuzmaniba un pavirsiba.
Piedevam testeri ir speciali izgatavoti ar veel intensiivaaku smarzu sastavu, lai atstatu uz klientu noturigaku iespaidu.
Esmu patstaviga parfumeoutlet.lv kliente un pilniba apmierinata ar piedavato precu klastu un esmu prieciga, ka ir iespejams iegadaties savai milakajai smarzai testera variantu, ar ko ir iespeejams veel vairaak naudinu ietaupiit!
Velot visiem smarziigu vasaru
Diaana