www.sudzibas.lv Perceu SIA Klientu maldināšana

Perceu SIA - Klientu maldināšana

Esmu PERCEU Kliente kopš 2018 gada, beidzot saņemu pateicību - darbinieks neizsniedza pasūtījumu. Sākotnēji teica ka 1 paka vēl nav pieņemta, tad ka visi sūtījumu vēl tikai ceļo uz noliktavu Rīgu, un visbeidzot - jāizņem visi sūtījumi vienlaikus.
Tāds noteikums uzņēmuma politikā nav. Ir noteikts, ka sūtījumus no dažādiem ES valstīm var apvienot vienā pasūtījumā, lai ietaupītu izmaksas, sūtījumi glabājas noliktavā līdz 30 d.

Iepriekš varēju izņemt tik sūtījumus no pasūtījuma cik atnāca noliktavā Rīgā.
Kad saņemu lielu pasūtījumu ar DPD starpniecību, to dalīja 2 daļās (veda 2 dienas), jo nepietika vietas. Nekas. Pretenziju nebija.

Šodien darbniece, kas strāda uzņēmumā 3 mēnešus lika man domāt ka es kļūdaini sapratu sūtījumu statusu - mani sūtījumi nemaz nav Rīgā, bet ir ceļā uz noliktavu Latvijā, tie vispirms nonākšot pārkraušanas centrā un tikai pēc tam - Rīgas noliktavā Bruņinieku iela 71 -24.

Uztaisīju print screen.
Trīs sūtījumi no Polijas kopš 7 feb. atrodas sadales centrā - TIE NEESOT Rīgas noliktavā Bruņinieku iela (Šodien ir 14 feb.) Nopietni?
Vācijas sūtījums ar statusu "ceļo uz sadales centru" - pēc 1,2 St. ir "sadales centrā" vēl pēc 2 St. atrodas Rīgas noliktavā Bruņinieku ielā, ir "gatavs saņemšanai".

Vēlos pievērst PERC EU vadības uzmanību korektam noteikumu aprakstam un izpildei, kā arī darbinieku kompetencei.

T