www.sudzibas.lv peopleresources bileshu iegade,dzivoshana,darbs

peopleresources - bileshu iegade,dzivoshana,darbs

Loti silti iesaku caur viniem nebraukt. Tiek iegadatas mega dargas biletes, kuras tev nelauj pasham nopirkt, kur pat somu neprot ieregistret tani dargajas biletes.
Atbraucu un maja dzivo 7-10 cilveki, mebeles nav, majai nav pat consultax nomaksats-tas nozime ka musarniki ir janes ara pa citam majam, tas nekas ka tas ir kriminali sodams.
Pakoshanas targets darba par 7.5h=1250 piki, bet par 11.5=1800 kas ir tiesham daudz. Mana laika spridi no turienes begdami aizbega kadi 6 cilveki. Ofisam Latvija ar ofisu Anglija nav pilnigi nekadas sadarbibas.
Stundu skaitu tu izveleties nevari tev ir jastrada obligati 12h.
Ja esi apslimis un tu gribi aiziet pie arsta, tev saka, vainu strada, vainu brauc atpakal uz latviju, bet dargo bileti tak esi nopircis un depozitu par maju 125LVL veriba esi samaksajis un ar to ari vini rekinas ka tu nabaga cilveks tur tomer paliksi un kadu laiku stradasi vismaz lai atmaksatu to bileti, atgutu sev vismaz nedaudz naudas par ko nopirkt to bileti atpakal uz Latviju.
Vini piedava tadu lietu ka pilno, vai nepilno kreditu-vainu bilete un depozits, vainu viens no diviem. Vini vel saka ka viniem vajadziks par tevi galvotajs. Shada lieta ar mani ir gadijusies pirmo reizi.
Par sho agenturu Anglija ir gajushi sudzeties jav daudz cilveku tikai neviens ta isti neko nevar izdarit, jao agenturas to visu ir loti labi pardomajushas. Pac pat gaju sudzeties "sitizen adwice". Pazaudets gan laiks, gan nauda. Nelauj sevi izmantot ka vergu, jo uz to tagad daudzi pelna rekinoties ar krizes apstakliem.
Esmu to visu sarakstijis, ka saka viena penteri, bet kad emocijas nak ara tad ipashi neskaties ar ko sakt un ar ko beikt. Paldies!

I Ilze 08.09.2010

Cilvēki, kad jūs beigsiet vinreiz maksāt naudu krāpniekiem un vergturiem!? Vai tad grūti apskatīties licenzētos uzņēmumus NVA mājas lapā? Priekš kam lieki riskēt??
Reku, lai vienkāršāk, linku Jums iekopēju: http://www.nva.lv/index.php?cid=2&mid=75

P.S. Piedodiet, bet - būs aitas, būs cirpēji..

O olga 08.09.2010

nezinu neko tadu!man jau vairaki draugi aizbrauca caur so firmu un strada!viss ok!biletes vienmer ir dargas kad tas perk dazas dienas pirms aizlidosanas. 125ls ta ir drosibas nauda par maju, kad nostrada ligumu un ja majas neko nesalauzi, tad naudu atdod atpakal.ta ka viss kartiba ar to firmu

A AndisOzols 10.09.2010

Ja tu ievacies maja kura nav pat konsutax nomaksats, un maja nav pat ko laust jo tur neka nav, iznemot saplestu spogula lausku vannasistaba.
Depozida naudu neviens neatgust atpakal. Ar to vajag rekinaties.

; ;) ha-ha 13.10.2010

Par depozitu - ta ir sena britu spele - vini vispar negrib to atdod un censas izdomat viss kas lai tikai paturet pie sevi to naudu