People Resourses - Gaīgi garām

Tātad tā. Neiesaku braukt caur šo firmu. Viņi piedāvā darbu, būs kur dzīvot utt.. utt.. protams arī pabrīdina, ka darbs nebūs no vieglajiem, bet kur tas latviešiem ir viegls UK.. Gandrīz nekur! Bet nu okey. Aizbraucām ar draugu caur šo firmu. Viņi piedāvā arī aizņēmumu, kuru mēs paņēmām, apmēram tie sanak 400 - 500 Ls, atkarībā no avio biļetes un, vai ir Home Office jau vai nav! Tātad, aizbraucām, sākām strādāt.. darbs ir ļoti smags, ja neizpildi to kā vaizeriem patīk, tiec atlaists vai vnk sūta mājās, kā rezūltātā tev nav stundu, tātad naudas. Tagad vēl metīs ārā no mājas, jo šī firma nemaksā par māju nodokļus, kaut gan no mums vel nost par īri naudu.. nezinu kur iesim ko darīsim! Ar šo firmu vis ir caur pakaļu izvilkts..! Neiesaku braukt caur šo firmu!

E

S shanti 02.02.2011

people resources are bastards. they dont pay for your housing but get the money from you and one day you get thrown out.

K klaidonis 02.02.2011

Kur aitas, tur cirpēju -- tā tas ir vienmēr visur pasaulē bijis un būs. Ja jau esi gatavs darīt visgrūtāko (un netīrāko) darbu Anglijā, kāpēc ne savās mājās? Jā, jā, tur maksā vairāk, bet mājās ir savs atspaids un pazīstama teritorija. Turklāt -- "The Brits are arrogant arseholes!"