www.sudzibas.lv Pelmenji Pelmenjniica pie universalveikala Centrs

Pelmenji - Pelmenjniica pie universalveikala Centrs

Vakar pa ilgiem laikiem atkal iegriezos Vecriigaa un ejot garam Universalveikalam Centrs (patiesiba nezinu, vai to veikalu veljoprojam taa sauc; tas vien noraada, cik sen peedejo reizi tur biju) ieraudziiju pelmenju ieskrietuvi un man sakaarojaas pelmenisus. Pirms daudziem gadiem kaa studentei taada tipa ediens ljoti garsoja. Viss kaa toreiz, no lieliem podiem ar kausinju japanem pelmenisi pasai, panemu lidzi njemsanai 12 savus kadreiz tik miljotos vistas galas pelmenisus. Aizbraucot majas sagatavojos uz jauku maltiiti, bet...jau pirmo pelmeni izsplavu laukaa. Miikla, kas bija apkart, bija kaut kada recekliga zljurga un tam mazajam nenosakamas izcelsmes pikucitim pa vidu nebija nekada sakara ar vistu vai jebkadu galju vispar. Zinu, ka pelmeni nav tas smalkakais paediens, bet domaju, ja reiz cilveki ir atverusi estuvi un ta pastav daudzus gadus, tad edienam jabut vismaz videjaa limenii!!! Lielveikalos noperkamie ir daudz labaki. Ja butu edusi uz vietas, bez varda runas butu no tiem atteikusies un prasijusi atpakal naudu, bet speciali braukt atpakal un kasities negribejaas. Bet taja estuvee bija diezgan daudz cilveku, nevar tacu but, ka vinus sadas kvalitates eediens apmerina?

S sise 01.07.2010

Es arī vienreiz aplauzos ar šito ēstūzi!!Brīnos, ka šajos laikos var pastāvēt iestāde, kas piedāvā nebaudāmu ēdienu un arī vizuāli ir ļoti nemājīga.Studiju gados pelmeņi bija superlabais paēdiens, tāpēc gribējās, , gremdēties atmiņās, , , bet nesanāca...

O ooo 01.07.2010

arī tagad pelmeņi ir ok paēdiens, kāpēc visiem uzreiz kkādi studiju gadi asociējās, es piemēram studiju gados ēdu arī melnos ikrus un lašmaizes...

I Ivars 01.07.2010

Uz "Pelmeņiem" gāju pirms vairākiem gadiem, bija pavisam cita garša. Sākoties krīzei šie sāka taupīt un gaļu vairs lika tikai skata pēc. Pēc tāda apmeklējuma, sajūta tāda kā būtu mīklu saēdies. Vairs tur neeju.

L Linda 02.07.2010

100% VK SERVISA sūdi!!!

E Eseseseseseses 02.07.2010

pelmeniem kaa taadiem nav ne vainas, ja tie ir labi sagatavoti. gan studju gados, gan peec tiem.

manu uzmanibu gan pieversa kas cits - komentetajs Loretti - kas tev par probleemaam, ja visur lien un zaakaajies? cilveeki izsaka savu viedokli par pelmeniem un kafejnicu, bet tu vinus par lopu baru nosauc? kaadaa sakaraa? tev pasam ir palielas personiskaas problemas, ja jau reiz juuti nepieciesamiibu pat iipasi neprovoceets, sadi izpildities...

J jonne 04.07.2010

Kadreiz man tur draugs strādaja. Pēc viņa stāstiem es tur nekad neiešu ēst!

L Linda 04.07.2010

VK SERVISA pelmenu miklaa mes miizaam un splaavaam, bet ridzinieki eed gardu muti:)

E Eseseseseseses 04.07.2010

neticu, ka sito suudziibu vecis ir rakstiijis - sitaa vinju no liidzsvara gadiijums ar apmetuma maisu ir izsitis, ka uz 5 lapaam jaaizplaajas par paarinodariijumu.

par suudziibas tematu principaa piekriitu - ja prece nav lietota un ir visi pavadosie papiiri, tad apmainiit vajadzeeja. nezinu, kaapeec tu par to nespeeji vienoties ar GALVENO PARDEVEJU (vispar jau tajaa veikalaa drosi vien ir vairaaki galvenie pardeveji, tapec buutu tikai godigi seit nosaukt konkretu vardu un uzvardu). varbuut probleema ir tevii pasaa un tavaa attieksmee, jo tu diezgan niciigi izsakies par 'kursu' darbiniekies, arii tiem, kuri tev paari nenodariija...
kaut gan ir mazliet jociigi, ka tu kaa profesionaalis (ja jau esi daudzgadiigs klients, tad drosi vien visus tos gadus peec buvmaterialiem uz to veikalu brauci, ne jau liegu sarunu ar kasieri virpinaat) speej nokljuudiities par veselu maisu; es neko no celtnieciibas nejeedzu, taapeec varu pakert maisu vairaak vai mazaak, bet ne jau tu...tas nu taa.
masiinas pie veikala neredzeji taapeec, ka bija sestdienas peecpusdiena un visi normaali cilveeki atpuutaas, it seviskji tik labos laika apstaakljos, kadi ir tagad.
un vispaar tu izklausies peec taada maza apvainota puisiisa, kurs nav speejis dabuut to, ko gibeejis no briesmiigaa vecaakaa paardeveeja un tagad atriebjoties zeelosies internetaa veel 2 gadus..get a life!

E Eseseseseseses 04.07.2010

Un tagad tu man, cehs, paskaidro populaari - KAAPEEC JUUS TO DARIIJAAT????!!? Protams, ir skaidrs, ka cilveeki, kuri ko taadu dara, ir mazattistiiti un neizgliitoti, bet tomeer - KAAPEEC?

Tas ir liidziigi kaa publiskaas tualetees, kuras dazreiz ir tik nokjeeziitas, ka ieksaa ieiet nevar; briinos, vai tie cilveeki, kas saadi uzvedas publiskajos wc, taapat uzvedas arii maajaas? Visticamaak, ka ne, tad kaapeec peksnji paliek par cuukaam?

Tas pats seit - vai maajaas eest gatavojot, tu arii zupaa iesplauj un kotlesu masaa paurinee? Un, ja ne, tad kaapeec to dariit darba vietaa, kas razo preces publiskam pateerinjam?

E Eseseseseseses 05.07.2010

vaidzeetu, vaidzeetu...tu rakstiit vispirms iemaacies un tad piesarnjo publisko telpu. un komentee teemu nevis manus komentaarus! un pacenties uzcept kaut ko vairaak par vienu vienkaarsu nepaplasinaatu teikumu..

H Ha-ha-ha 03.10.2010

Vakar Vecrigaa redzeju skalju arzemnieku kompaniju, kuri, saprotams, ir atbraukusi uz so banaanu valstinju ar merkji paradit savu parakumu un pamatigi izklaideties, bet no visas plasaas edinasanas iestazu izveles, kada ir pieejama Vecrigaa, izvelejaas tiesi "Pelmenus". Tatad kapeikpiseji bez iipasas naudas un gaumes, ja pat vizuaali nespeej eestuuzi noveerteet. Ja buutu jauki cilveeki, buutu pabriidinaajusi, lai tur neiet, bet ceru, ka sitie visu atlikuso seit pavadaamo laiku sie mociisies ar caureju, he, he