www.sudzibas.lv PEKINA ķiniešu ēstuve Nerunā ne latviski, ne krieviski un šmaucas ar naudu

PEKINA ķiniešu ēstuve - Nerunā ne latviski, ne krieviski un šmaucas ar naudu

Ēstuve "Pekina" Lāčplēša ielā - pārsteidzoši rupja apkalpošana bez vārdiem. Sajutos kā tādā ķīniešu miskastē kaut kur šanhajā. Nerunā ne LV, ne RU, jāizlīdzas ar žestiem. Pēdīgi, kad mēģinu saprast cenu, sievietis sāk kliegt ķīniski man virsū. Bet pats smieklīgākais, ka tas par ko vakar samaksāju 4,50, šodien jau maksāja 6,60 ... un ieskaidrot tai pe...ai neko nevar, jo nesaprot. Tādēļ iešu turpmāk šai vietai ar lielu līkumu. Citiem iesaku to pašu.

Ausainītis 14.05.2014

Ai Maskava, ai Pekina, tu mūžam neuzvarama!

donna b 14.05.2014

ediens vismaz ir baudams??? (par valodu prasmem vairak nekomentesu - tie ir kiniesi, brinos ka vini anglu valoda neruna, visas parejas valodas vini NEMACIS, ja tikai vini nedzivo ASV!!!)