www.sudzibas.lv Peintbols Nekompetence

Peintbols - Nekompetence

Vēlos izteikt sūdzību sakarā ar peintbola parka īpašnieka un to instruktora nelaipno izturēšanos pret mūsu grupu. nepietiek ar to, ka mums dažiem spēlētājiem iedeva nekvalitatīvus nomas ieročus, uz mums visas spēles laikā tika izrādīta nelaipnība un bļaušana pie mazākās problēmas.
Mēs maksājam par sava laika pavadīšanu un vēlamies, lai mūsu bērni šo laiku pavadītu jautri, ko jautajām, tad kad rezervējām spēli, bet laipnības vietā saņēmām sliktas emocijas. papildus tam visam tiesnesis slikti sekoja līdzi spēlei un drošības noteikumiem.

Ceru, ka klubs mainīs savu attieksmi pret klientiem un savu ekipējumu.

J Jānis 24.06.2010

Jā, man pērn arī tāda paša pieredze ar šo vietu bija. Vairāk uz to pifu-pafu nekad nebraušu un jums neiesaku ...

K klāvs 07.01.2011

Šogad dodoties spēlēt uz šo parku diena tika sagandēta pilnībā, jo instruktors pilnībā atteicās runāt ar mums Latviski, bieži vien kad viņu iedotais ekipējums nedarbojās tika izteikti pārmetumu ka droši vien esmu pa smiltīm vārtījis vai ko citu apmainot ekipējumu tika iedots tāds pats netīrs inventārs kas bija lipīgs no nenotīrītās krāsas kas visticamāk palicis no iepriekšējām spēlēm.

Žēl, laukums būtu interesants ja būtu pieklājīga attieksme un ekipējums tiktu tīrīts. Un vēl jo vairāk cenas tur ir augstākas nekā citos laukumos.