www.sudzibas.lv Pecolli Ziepju burbuļu, Lāzeru un specefektu šovs .SIA BRINUM-X Bērnu Izrādē tehniskā darbiniece, operātore, iesita četrus gadus vecam bērnam

Pecolli Ziepju burbuļu, Lāzeru un specefektu šovs .SIA BRINUM-X - Bērnu Izrādē tehniskā darbiniece, operātore, iesita četrus gadus vecam bērnam

Labdien!Rakstu Jums,lai pastastīt par nepatīkamu situāciju, kura notika šī gada 8. novembrī, Rīgas Kongresu Namā, Kr.Valdemāra 5, Rīgā, Pecolli Ziepju burbuļu, lāzeru un specefektu šova laikā "Bubblelandia" , ar sākumu plkst.19:30.Izrādes otrajā daļā tehniskā darbiniece, operātore, iesita četrus gadus vecam bērnam, kad viņš gāja viņai garām pa eju. Jamin, ka izrādes ietvaros daudzi bērni iznāca ārā uz eju starp sēdvietām un neviens neibildeja. Pasākumu drīkst apmeklēt visiem: nav vecuma ierobežojumu.Mūsu rīcībā ir operātores fotogrāfija no vietas, kur viņa stāvēja. Uz notikuma vietu tika izsaukta policija un ātrā palīdzība.

Z

V VarenaaTejkana 10.11.2014

Jūs par kontekstu varat varāk pastastit?
Berns gaja garam un sieviete vinu neredzēja un vienkarši ar rokām vicinajās, vai sieviete tīši noskatīja bernu un sēdeja gaidija kad viņš paies garām lai viņu ieplaukatu?

Intersanti vienkārši, kas un kā...

M mikīī 10.11.2014

Iesita tik stipri, ka bija nepieciešama ātrā palīdzība? Tad jau piekāva.

Z ZannaZ. 12.11.2014

Tehniskā darbiniece( operātore) ar roku iesita četrus gadus vecam bērnam, kad viņš gāja viņai garām pa eju.Vina pateica, ka baidijas par savu aparaturu.Bet ar aparaturu viss ir kartiba, bet bernam ir fiziska un emocionala trauma.Jamin, ka izrādes ietvaros daudzi bērni iznāca ārā uz eju starp sēdvietām un neviens neibildeja.