PCVeikals

Labdien visiem! Nopirku datoru PC veikala Birznieka Upisa 20B,pagaja nedaudz vairak par 2 gadiem un mans dators vairak nesledzas ieksa.Aizvedu uz garantijas remontu,PEC 2 NEDELAM man beidzot piezvanija saka ta : no jusu mates plates izkrita detala(nosaukumu detalai neatceros neesmu specuks) un ta izkritot ir sabojajusi grafisko karti,par cik mates platei garantija vel ir,bet grafiskai karte ne-maksajiet par grafisko karti.PILNIGI NEAPMIERINOS SERVISS.ES maksasu par grafisko karti ktru reizi kad man kaut kas no garantetas mates plates kritis ara?GARANTIJAS REMONTS IR TIKAI UZ PAPIRA,REALI DZIVE BUS TUKSTOTS IEMESLU LAI JUMS TO DATORU SAREMONTET PAR JUSU LIDZEKLIEM.AKTU PAR ATTEIKUMU GARANTIJAS REMONTAM VINI MAN RAKSTIS VAIRAKAS DIENAS!!!!!! BEZ TA NEVARU GRIEZTIES PATERETAJU TIESIBU AIZARDZIBAS CENTRA. NEIESAKU PIRKT PC VEIKALOS NEKADU TEHNIKU!!!!!!!

J Juris 22.10.2007

Xmm... kaut kas tur neštimē. Neēsmu jau arī spec, bet nu galīg stulbs arī ne. Reāli nevaru iedomāties kāda no detaļām var nokrist vienkārši pati no sevis. Nu vienīgais coolers, bet tad jau tam jābūt no metāla un arī šajā gadījumā tur jau nav tāda atstarpe lai būtu tik stiprs kritiens lai sabojātu videokarti. Tāds gadījums (ja tiešām nokrita kaut kas un sabojāja videokarti) manliekas ir viens no miliarda vai vispār pirmais vēsturē :DUn dators jaunu vienalga slēgtos iekšā ja nojuktu video karte, vienīgais ja nokrita barošanas bloks - bet tas vienkārši nav iespējams (manuprāt).Vajadzēja kompi aiznest citam speciālistam vai uz citu veikalu, lai paskatās, varbūt tur vienkārši nemaz nav videokartes vaina un vispār ar video viss ok, vienkārši mūsdienās visādi gadās ar tiem PC veikaliem - it sevišķi ar tiem lietotājiem/klientiem kuri slikti pārvalda pc.