pc.lv - Krapnieki

Samaksaju viniem it ka pirmo iemaksu nemot datoru lizinga, bet tas atbrauc pasaka, ka dators nav nemts lizinga un prasa skaidraja. Man tadas naudas nav saku lai brauc atpakal. Aizbrauca atpakal, bet naudu atpakal, to pirmo iemaksu, skaitit negrib, tikai velk laiku un visu laiku atrunajas. Sita nepaliks. Vajag dabut atpakal savu naudu!

E

H harijs 21.10.2010

Nošaut !!!

P PC.lV 07.11.2010

Edgar,
Jums bija atteikts liizingaa taapeec ka Jus noradijat maldinoshu informaciju par darba vietu/ienakumiem. Jus samelojat noformejot liizinga peteikumu, un par to tiek zinjots jusu darbadevejam ka arii VIDam. Pec tam jus samelojat par to naudu neatgrieshanu, toties nauda jums bija parskatita 5 min laika peec jusu pietiekuma sanjemshanas. Par sho publikaciju pret Jums tiks ierosinats process par maldinoshu informaaciju izplatishanu un neslaves celsanu publiskaja vietnee.

O o 07.11.2010

gribētos gan redzēt to ziņojumu "darbadevejam ka arii VIDam"
ar prieku sekošu procesam "par maldinoshu informaaciju izplatishanu un neslaves celsanu publiskaja vietnee"

būtu arī patīkami, ja šādi solījumi tiktu pildīti vai kāds vismaz "sekotu savam bazaram"