www.sudzibas.lv PCD Atsaka oficiālu maksāšanas veidu.

PCD - Atsaka oficiālu maksāšanas veidu.

Es nezinu, bet laikam drusku līdz galam neizprotamu man iemeslu dēļ persnoīgi neļava samaksāt pirms uz vietas pcd kantorī par sūtījumu uz viļņu. Neieslīgstot detaļas teikšu, ka prasīja manu vārdu uzvārdu tad meitene zvanija "šefam" un tad vēl deva ar viņu runāt. Tas ko viņš teica: : ko jūs mums traucejat gribat piemaksāt, teicu tāču kad maksāt vajadzēs kurjeram skaidra naudā kad paņemsim pakas un nosvērsim. " vardu sakot ja grib legāļi samaksāt kur izdod čeku un tu speciāli aizej tev to neļauj izdarīt bet visai "brutālā" veida tev norāda ka ir jādod rokās tev nauda.

Ja

Tu Turkey901 11.07.2019

Kurjeram šā vai tā ir jāizsniedz čeks, kvīts vai kāds cits maksājumu apliecinošs dokuments!

Ja Janis84 11.07.2019

bet viņam vajadzēja ļaut samksāt ja esmu speciāli aizgājis uz vietas ja pastāv tāda iespēja. man nevajag ka viņs tur uz ielas stūra man izdod kaut kādu lapelīti vai neko neizdod

Tu Turkey901 11.07.2019

Katram uzņēmumam ir sava kārtība un savi iekšējie kārtības noteikumi, sava lietvedība un samaksas procedūra.
Ja apmaksa uz vietas nav paredzēta, darbiniekam nav deliģētas šadas pilnvaras vai viņš nav tam apmācīts, bet gan noalgotis operatora/ sekretāres darbam, tad tāds ir uzņēmuma uzstādījums un uz savu galvu, lai Jums izpatiktu, neviens nerīkosies!

Ja Janis84 11.07.2019

manuprāt pats esat laikam tās firmas darbinieks vai pietuvināts tam ka šo gadījumu ta aizstāvat? laikam nelasat vai kā. es rakstiju ka ir paredzets ka var samkasat uz vietas vispār. un pat var atvest sūtījumu viņiem. un nevjaag te tagad viņus aizstāvet un mani līdz pedejam nomelnot

Tu Turkey901 11.07.2019

Neviens nevienu neaizstāv, tikai paužu viedokli no malas un izklāstu, kādu praksi piekopj kurjerdienesti.

Ja Janis84 11.07.2019

vispār lasat ko rakstu? ka vareja smaksat uz vietas un čeku izsniegt. bet ta teikt pēc deguna šķirojot atteica man lai es maksāju. turkey901 ta rīcība tavuprāt ir nomrala ja ka tev piespiež maksat uz rokas vienkārši brutāli. jo negrib redz maksat vārdu sakot nodokļus un tapēc atsaka maksašanu uz vietas oficiāla veidā?

Rx RXX 11.07.2019

Īsti nesaprotu, kāpēc Jūs domājat, ka, maksājot skaidrā Jums nedos kvīti? Skaidra nauda ir viens no oficiālas maksas veidiem...

Ja Janis84 11.07.2019

bet ja esmu atnacuis un vēlois pirms samksāt tad nav nekāda tiesība attteikt ja velos samaksāt. nu parasti man nekādu kvīti arī nedeva

Tu Turkey901 11.07.2019

Tiesības viņiem ir rīkoties likuma ietvaros un uzņēmums pats var noteikt maksāšanas kārtību, ņemt vai neņemt avansus, utt.
Ja čeks/ kvīts netiek izsniegta, tad Jūs varat kurjeram arī nemaksāt, taču kvīti noteikti izsniegs, Latvijā tāda prakse - ja nejauto, paši notēlos aizmāršību. Katrs izdzīvo kā māk!

Rx RXX 11.07.2019

"viņš teica: : ko jūs mums traucejat gribat piemaksāt, teicu tāču kad maksāt vajadzēs kurjeram skaidra naudā KAD PAŅEMSIM PAKAS UN NOSVĒRSIM".

Kā Jūs varat samaksāt pirms tam ofisā, ja pakas nav nosvērtas? Es neko nesaprotu. Vienam no mums ir jāpaguļ diendusa! :D

Ja Janis84 11.07.2019

man pagājušo reiz bij aŗī jamaksā inteneta pirms pakas ir nosvērtas. un tad brauca pakaļ un svēra. un tad paņema. un var maksat ari pirms un tāda iespeja pastāv. jo citadi nemaz nevar normālu čeku izdot.

Ja Janis84 11.07.2019

pirms raksti kaut kāa saizvainojošas piezīmes par diendusu vispār uzzināt vajag par kurjeru un pārvadājumu darbību. lai iztiktu bez apvainojumiem par diendusām un ņirgu simbolikām.

Tu Turkey901 11.07.2019

Kurjeriem, ja tie strādā ar skaidru naudu, parasti līdzi ir "čeki" jeb stingrās uzskaites kvītis un viņi piegādi/ sūtīšanu Jums var oficiāli noformēt uz vietas, kā uz privātpersonu, tā arī uz uzņēmumu.

Ja Janis84 11.07.2019

bet tur jau tā lieta ka viņi nekad man tās kvītis nav devuši. solīja ka atsūtisi rēķinu pa meilu bet nesūtīja. un tas arī liecina ka nekādu kvīti diez vai dotu. tapēc gāju maksat normāli uz kantori bet tur atteica. bet cik reiz var teikt ka es biju uz kantori un ja tur ir iespēja samaksat skaidra nauda tad kāpec atteica uzzinot manu vārdu un uzvārdu ja pastāv iespēja samaksat viņiem tad viņiem nebūtu iemesls man neatļaut maksāt pirms kantorī. jo man jau vis bij nosvērts un vis bij zināms cik ir svars man nko nevajadzeja pat svērt vairs.

Ja Janis84 11.07.2019

vienkārši tā bij informātīva rakstu teksts par pcd darbību. Ar to es gribēju pateikt, ka es velreiz saku: pcd biroja pastāv iespēja samaksāt skaidra nauda pirms par sūtījumu uizdod čeku. Bet man to neļāva izdarīt. Vardu sakot visdrīzak nekādu čēku tāpat nebūtu iespējams izskniegt un nekāda garantija ka cmr. jo ir kādi reizi kur cmr iespejams ar uz rokas nedod. tad nebūtu nekāda garantija ka man vispār kādu dokumentu dotu. tur jau ta lieta