www.sudzibas.lv PCD Atsaka oficiālu maksāšanas veidu.

PCD - Atsaka oficiālu maksāšanas veidu.

Es nezinu, bet laikam drusku līdz galam neizprotamu man iemeslu dēļ persnoīgi neļava samaksāt pirms uz vietas pcd kantorī par sūtījumu uz viļņu. Neieslīgstot detaļas teikšu, ka prasīja manu vārdu uzvārdu tad meitene zvanija "šefam" un tad vēl deva ar viņu runāt. Tas ko viņš teica: : ko jūs mums traucejat gribat piemaksāt, teicu tāču kad maksāt vajadzēs kurjeram skaidra naudā kad paņemsim pakas un nosvērsim. " vardu sakot ja grib legāļi samaksāt kur izdod čeku un tu speciāli aizej tev to neļauj izdarīt bet visai "brutālā" veida tev norāda ka ir jādod rokās tev nauda.

J

J Janis84 11.07.2019

bet viņam vajadzēja ļaut samksāt ja esmu speciāli aizgājis uz vietas ja pastāv tāda iespēja. man nevajag ka viņs tur uz ielas stūra man izdod kaut kādu lapelīti vai neko neizdod

J Janis84 11.07.2019

manuprāt pats esat laikam tās firmas darbinieks vai pietuvināts tam ka šo gadījumu ta aizstāvat? laikam nelasat vai kā. es rakstiju ka ir paredzets ka var samkasat uz vietas vispār. un pat var atvest sūtījumu viņiem. un nevjaag te tagad viņus aizstāvet un mani līdz pedejam nomelnot

J Juris PCD 01.10.2019

Nē nevajadzētu! Jo sūtījumi netika nosvērti un mēs nezinām cik Jums precīzi jāmaksā!
Mēs vēl pat neredzējām sūtījumus :)

J Janis84 11.07.2019

vispār lasat ko rakstu? ka vareja smaksat uz vietas un čeku izsniegt. bet ta teikt pēc deguna šķirojot atteica man lai es maksāju. turkey901 ta rīcība tavuprāt ir nomrala ja ka tev piespiež maksat uz rokas vienkārši brutāli. jo negrib redz maksat vārdu sakot nodokļus un tapēc atsaka maksašanu uz vietas oficiāla veidā?

R RXX 11.07.2019

Īsti nesaprotu, kāpēc Jūs domājat, ka, maksājot skaidrā Jums nedos kvīti? Skaidra nauda ir viens no oficiālas maksas veidiem...

J Janis84 11.07.2019

bet ja esmu atnacuis un vēlois pirms samksāt tad nav nekāda tiesība attteikt ja velos samaksāt. nu parasti man nekādu kvīti arī nedeva

R RXX 11.07.2019

"viņš teica: : ko jūs mums traucejat gribat piemaksāt, teicu tāču kad maksāt vajadzēs kurjeram skaidra naudā KAD PAŅEMSIM PAKAS UN NOSVĒRSIM".

Kā Jūs varat samaksāt pirms tam ofisā, ja pakas nav nosvērtas? Es neko nesaprotu. Vienam no mums ir jāpaguļ diendusa! :D

J Janis84 11.07.2019

man pagājušo reiz bij aŗī jamaksā inteneta pirms pakas ir nosvērtas. un tad brauca pakaļ un svēra. un tad paņema. un var maksat ari pirms un tāda iespeja pastāv. jo citadi nemaz nevar normālu čeku izdot.

J Janis84 11.07.2019

pirms raksti kaut kāa saizvainojošas piezīmes par diendusu vispār uzzināt vajag par kurjeru un pārvadājumu darbību. lai iztiktu bez apvainojumiem par diendusām un ņirgu simbolikām.

J Janis84 11.07.2019

bet tur jau tā lieta ka viņi nekad man tās kvītis nav devuši. solīja ka atsūtisi rēķinu pa meilu bet nesūtīja. un tas arī liecina ka nekādu kvīti diez vai dotu. tapēc gāju maksat normāli uz kantori bet tur atteica. bet cik reiz var teikt ka es biju uz kantori un ja tur ir iespēja samaksat skaidra nauda tad kāpec atteica uzzinot manu vārdu un uzvārdu ja pastāv iespēja samaksat viņiem tad viņiem nebūtu iemesls man neatļaut maksāt pirms kantorī. jo man jau vis bij nosvērts un vis bij zināms cik ir svars man nko nevajadzeja pat svērt vairs.

J Juris PCD 01.10.2019

Jūsu minētais svars netiek uzskatīts par precīzu, bet par aptuvenu.

J Janis84 11.07.2019

vienkārši tā bij informātīva rakstu teksts par pcd darbību. Ar to es gribēju pateikt, ka es velreiz saku: pcd biroja pastāv iespēja samaksāt skaidra nauda pirms par sūtījumu uizdod čeku. Bet man to neļāva izdarīt. Vardu sakot visdrīzak nekādu čēku tāpat nebūtu iespējams izskniegt un nekāda garantija ka cmr. jo ir kādi reizi kur cmr iespejams ar uz rokas nedod. tad nebūtu nekāda garantija ka man vispār kādu dokumentu dotu. tur jau ta lieta

Jāni!
Kādēļ Jūs visu informāciju sagriežat kājām gaisā?
Pirmkārt, Kurjers kurš paņem sūtījumus uz Lietuvu no Jums nevar no pieņemt naudu.
Otrkārt Jūs labi zināt, ka cena tiek aprēķināta pēc svara kuru mēs noskaidrojam uz vietas vai arī mūsu birojā to pārsverot. Pie mums ir visi iespējamie apmaksas veidi, bet čeku vai rēķinu varam izrakstīt tikai tad, kad ir noskaidrots svars!

Kā, lai mēs izrakstām rēķinu, ja mēs nezinām svaru?

Ja mums būtu vienošanās cena, tad mēs pavisam noteikti ļautu Jum samaksāt Jūsu izvēlētajā veidā.
Pat ar karti :)

J Janis84 30.07.2020

Vispār reķinu agrak varēja izrakstīt pirms. Un pekšņi tad bij kaut kas mainījies?