www.sudzibas.lv PBK televīzija latviešu valodas tulkotāja

PBK televīzija - latviešu valodas tulkotāja

Vai tiešām šai televīzijai ir vajadzīga tulkotāja ar tik drausmīgu balss toni un intonāciju?

G

T Točno 02.11.2011

Točno, manis dēļ ari PBK kanāla var nebūt.

S sniedzite 02.11.2011

Citreiz tur ir labas filmas, bet briesmīgās tulkotājas balss dēļ bieži slēdzu prom.

W www 02.11.2011

Pilnīgi piekrītu! Agrāk skatījos, jo programma nav slikta, bet nu tagad tas vairs nav baudāms... Riebjas tā pretīgā balss un neprofesionālais tulkojums.

J Jānis 02.11.2011

Nu tad vajag noņemt latvisko tulkojumu un skatīties orģinālvalodā.

U User119124p 10.02.2012

Šī iemesla dēl arī neskatos ORT Pretīgi klausīties.

U User122187p 12.04.2012

Darba apstākļi atļauj ar vienu aci skatīties televīziju. Šodien patīkams pārsteigums. jauna tulkotāja.
Ja tiek tulkots tiešraidē, - visu cieņu. Nav viegli. Bet vismaz nedzird iepriekšējās skaļo, spiedzošo balss tembru. Fonā orgināls varēja būt, - nu mazlietiņ skaļāks. Ir tak cilvēki kam prāts strādā sinhroni. Piem. es varu klausīties un uztvert abas valdas vienlaicīgi, jo abas pārvaldu perfekti.

U User122199p 13.04.2012

Nākamajā rītā, - atkal ķērc!