Pazemojoša attieksme darba intervijā. - Par slaucējām modeles.

Saimnieks meklē slaucējas darbam sievietes ar modeļu augumu. Ja jums nav modeles augums un sava māja, tad nav vērts tur pieteikties darbā. Bez mājas jūs esat klaidoņi, kaut vai jums pieder mašīna. Ja jums ir savas mēbeles, varat nepieteikties. Rēķinieties ar to, ka dzīvosiet meža vidū aiz augsta žoga un pulti atveramiem vārtiem. Būsiet baltais vergs. Ne velti šajā saimniecībā nevar gadiem atrast strādniekus.

J Jānis 23.07.2018

Saimnieks drošvien meklē tādas, ar kurān gribētu iziet individuālo test draivu :D

Dainis 23.07.2018

Varbūt tajā galā vēl nav dzirdējis par verdzības atcelšanu, bet grūti saprast kurā jo neesat adresējusi šo sūdzību.

L Lepnā Lavīze 23.07.2018

Kurā ciemā, kurā saimniecībā? Kāds labums no kaut kāda raksta gabala par anonīmas saimniecības anonīmu saimnieku? Lai visi šausminātos, kas gan viss nenotiek pasaulē?