www.sudzibas.lv Paysera Slikts serviss

Paysera - Slikts serviss

Nekada gadijuma neielaizaties ar so uznemumu saistibas. Gadijums no dzives, pieregistrejam uznemuma kontu karsu masksajumiem, nosutijam dokumentus kas tika prasiti, pec tam tika prasiti papildus dokumenti, nosutijam. Protams pec tam tika prasits vel, nosutijam un tad vel, tada sajuta ka nevelasus ka klientus. Beigas airzmirsam. Pec pusgada atnak rekins par 6 men pakalpojumu, it ka sikums 18 eur, bet tas ka ne pec pirma menesa neatsuta atgadijuma, ta tik gaida kad summa uzaugs. Ieteikums Paysera nesuti pec pusgada atgadinajumu, bet pagaidit ilgak, varbut gadu, tad butu jau 36eur. Saprotu ka nauda japelna, bet ja mes nesamaksajam/aizmirstam kadu rekinu pa menesi, sevis cienigi uznemumi atgadina vai atsledz pakalpojumu, ne gaida kad summa uzaugs, visi cilveki un gadas, bet ja redz ka pakalpojumu neizmantojam, tad kapec gaidit?!

11.12.2020

G