www.sudzibas.lv Paysera Nespēja saņemt savu naudu

Paysera - Nespēja saņemt savu naudu

Kompānija, kur strādāju agrāk pārskaitīja manu algu par diviem Mēnešiem nevis uz manu kontu Paysera bankā, bet uz Uab Paysera kompānijas kontu.
Tagad jau no pagājušā gada septembra cenšos sazināties ar paysera darbiniekiem, lai tik vienkāršu problēmu atrisinātu, bet viņi visādi izvairās un atrakstās.
Teikdami ka maksātājs (kompānija) nebija norādījusi maksājuma saņēmēju, kas ir pilnīgs absurds.
Jo bez saņēmēja norādīšanas maksājums nemaz nebūtu iespējams nosūtīt.

Esmu vīlies Paysera bankā vai arī to darbiniekos kuri nepilda savus pienākumus!

29.01.2020

BondsBonds 29.01.2020

Interešu konflikts. Sūdzību nepieņemu.

Pacco_al 01.02.2020

Nu var jau būt, ka nav norādīts saņēmējs, bet tad šī nauda uzreiz ir jāatgriež atpakaļ maksātām. Vai arī maksātājam ir jāiesniedz Maksājuma atsaukums.
Jo, ja tiešām saņēmējs nav norādīts, tas uz šo naudu teorētiski var pretendēt, jeb kurš, kurš zina summu. Piemēram, kāds negodprātīgs grāmatvedības darbinieks.

L Liene 05.08.2020

Patiešām tas ir bandītu kantoris,man izsūtīja 1000,eiro pazuda,uzdod tikai stulbus jautajumus

Paysera

Banka paysera