www.sudzibas.lv Paysera Naudas aizturēšana

Paysera - Naudas aizturēšana

Pasūtīju payser. Lt kontu, bet viņi nez kāpēc aiztur saņemto naudu.. Un vēl pieprasa no cilvēka kas ir iesūtījis naudu, lai es aizpildu dokumentu par viņu.. Vārds, uzvārds, personas kods, adrese, tautība, un pases kopija. Kautkads murgs.. Pirmo reizi ko tādu dzirdu, un sastopos ar to. Kā man no cilvēka otrā kas atsūtījis naudu, ko tādu jāprasa.

05.01.2021

A Antra Stiegele 04.11.2020
Krāpšana

Pārskaitiju no Paysera bankas konta uz savu otras bankas kontu ,naudu neesmu saņēmusi , Payser banka aizbildinās ar kaut kādiem apsurdiem jautājumiem un atbildēm,bet pirms tam nebija problēmu jo nauda bija vienmēr laicīgi manā otrā kontā.

S Sudzibas.lv Admin 18.07.2021

Pacco_al 10.01.2021

Neesi neko dzirdējusi par Noziedzīgi iegūto līdzekļu apkarošanu? Piestādi atbilstošos dokumentus par saņemto naudas summu un viss būs kārtībā.
Paysara nav domāta naudas atmazgāšanai. Ja jau tik gudra esi kāpēc neizmatoju LV bankas, jeb tur jau visi konti nobloķēti vai slēgti?
Tā kā nav ko te tautu maldināt.