Paviljons Ziedoņdārzs brančs - Sūdzība

FB mājas lapā un žurnālā “Ieva” biju lasījusi informāciju par gardajām garbrokastīm “Paviljons Ziedoņdārzs”, tāpēc laicīgi tika rezervēts galdiņš, lai kopā ar ģimeni izbaudītu svētdienas rītu. Ierodoties rezervētajā laikā, mūs gaidīja pamatīga vilšanās – zem nosaukuma “gardais cienasts” mielastā tika piedāvātas vien plāni sagrieztas biešu šķēles ar krēma piciņu, biezas zemnieka pusdienu cienīgas maizes rikas ar plānu krabju nūjiņu vai tomātu, pāris ceptas siera skaidiņas, tukši trauki un desertā – pustukša bļoda ar sintētisku putukrējumu. Iespējams, ka kāds no izveicīgākajiem branča apmeklētājiem, kurš bija ieradies pirms mums, bija pamanījies nobaudīt arī kādu kausu ar zupu - par ko liecināja tukšais termoss, kurā reiz tā bijusi. Reizēs, kad galds minimāli tika papildināts ar kādu jaunu “gardumu”, tikai izveicīgākais no apmeklētājiem dabūja to nobaudīt, jo, piemēram, tika atnestas četras nelielas Pavlovas kūkas, aptuveni desmit vafeles - lieki piebilst, ka uz lielo apmeklētāju skaitu, tās no galda pazuda vienā mirklī – kurš bija tuvāk, tas arī visu sakampa.

Pastāvīgs gan šķīvju, gan ūdens glāžu, gan galda piederumu trūkums. Lai tiktu pie kafijas, kas ir iekļauta branča cenā, gaidīju minūtes desmit - sākumā nebija krūzes. Kad krūze (viena!) tika atnesta, nospiedu pogu, lai pagatavotu Latte kafiju – parādījās uzraksts, ka automāts ir jāiztīra. Kad apkalpojošam personālam palūdzu to izdarīt, viņi to paveica, taču, atkārtoti spiežot pogu, lai pagatavotu savu Latte, atkal parādījās uzraksts, ka kafijas automātā nav piena.

Ja vēlaties velti iztērēt naudu, sabojāt savu dienu un gūt negatīvas emocijas, kas atstāj mieles vēl uz nākamo nedēļu, tad droši var doties uz “Paviljons Ziedoņdārzs”!

Jāatzīmē, ka oficiantes ir laipnas un pretimnākošas, cenšas, taču ir acīmredzams darbaspēka trūkums un darba organizēšana ir zem katras kritikas.

P

donna b 18.01.2018

Cik tad viss sis dasnums izmaksa? Un vajadzeja ari uz zirnalu aizsutit, lai redz ko reklame.

P Pūce9 19.01.2018

"Dāsnuma" izmaksas - 13,00 eiro/1 cilv.