www.sudzibas.lv Pavards skolas ēdiens

Pavards - skolas ēdiens

Mūsu skolas ēdiens nekad nav izcēlies ar kvalitāti un garšu. Bieži ir atrasti mati, visādi gruži, nesaprotamas lietas, kuras izskatās pretīgi un šodien tika atrasts tarakāns. Arī kādu laiku atpakaļ ir atrasts picā mākslīgais nags un pat skrūve. Sievietes, kuras gatavo nestaigā ar matu tīkliņiem un arī dažreiz aiztiek ēdienus ar plikām rokām. Un ne vienmēr ēdiens ir kārtīgi pagatavots. Un salāti dažreiz ir veci.
Diemžēl vairāk bildes nav pieejamas

ē

L laura 04.03.2011

fuj, cik pretīgi. Labāk neko neest, nekā šitādu sūdu.

S skolnieks 04.03.2011

Pavāre Anniņa ar picu paberzē sev kājstarpē, lai būtu īsta siera pica.

ē Ēriks 04.03.2011

Aizmirsu pieminēt, ka pavāres arī biksītes nenēsā.Kat lēkā pāri tiem kastroļiem, visas spalvas birst iekšā.

P Pavāre 04.03.2011

Rīt pusdienās jums tiks īsta delikatese-pelmeņi ar siļķes garšu, garšas iegūšanai tie tiks mērcēti manā vagīnā!

P PVD 04.03.2011

labdien!

atsūtiet, lūdzu mums uz e-pastu (izmantojot [nosūtīt e-pastu] pogu) fotogrāfijas un uzrakstiet skolas numuru. Mēs pārbaudīsim informāciju - veiksim sanitāro inspekciju skolā, lai pārliecinātos par ēdiena kvalitāti. Jūsu konfidencialitāte tiks garantēta.

Ar cieņu,
PVD direktora vietnieks