www.sudzibas.lv Paus Konsults Cilvēku krāpšana

Sia Paus Konsults - Cilvēku krāpšana

Man sava laika biju pasutijusi monetas Monetu nama,bet laikus nesamaksaju,bet pec tam ar mammas slimosanu(tagad vina nu jau aizsaule-mira 21.septembri 2016.g.)aizmirsas.Pec mammas naves pilnigi visi papiri pazuda no redzes loka.SIA PAUS KONSULTS zvana un draud.Soduen atsutija uz manu numuru sms"Informejam ka pec izpildu raksta sanemsanas piedzina tiks versta pret visu jusu kustamu ,nekustamu mantu,darba algu un citiem ienakumiem.PAUS KONSULTS. Telefona nr:28449588.Kad es saku zvanit uz so numuru-neatbild.Ko man darit-kadi ienakumi,laukos darba nav.Tatad ienakumu nekadu,vienigi bernu nauda unGMI(trucigas gimenes statuss),Atbildiet man ludzu,ko man tagad darit un ka rikoties.?Ja summas ari loti lielas,kaut gan divi makasjumi.Tatad 1)38,99 Eur
2)33,99.
Bet ka ir ar :Pec Civillikuma vai jebkura cita normativa akta kreditnemeja puenakymos neietilpst atmaksat piedzinas izdevumus. Ja jau ta vini izdaris ka slegs visus ienakumus tad ar kadiem ienakumiem maksasu komunalos un citus rekinus.PALIDZIET MAN,LUDZU UN ATBILDIET.Ja vai likuma neskan ,nedrikst nonet cilvekam pedejo un neatstajot minimalo izdzivosanas naudu?

A aicis24 23.01.2017

Vispār viss tas proces vēl var ievilkties gadiem,jo kamēr Pauls konsuls to lietu nodos tiesu izpildītājam paies vēl ilgs laiciņš un aiztikt jūsu bērnu naudu,un vēl kādas naudas jūs tur saņemat,kā trūcīgo kārtā nedrīkst aiztikt.Protams,ka tiesu izpildītājs var nobloķēt jūsu bankas karti un tad pēc naudas jums būs jāiet uz banku pakaļ.

T teemo 23.01.2017

Lai tas PAUS iet pasūkāt ņēger-līko.

D Darbadrosibaspadome Speciālista atbilde 28.01.2017

Uzrakstiet privāti: [slēpt]@inbox.lv - palīdzēšu!