www.sudzibas.lv Paus Konsults Nolaidība, slikts serviss, nelikumīga parāda piedziņa

Sadales tīkls- Paus Konsult - Nolaidība, slikts serviss, nelikumīga parāda piedziņa

Jūlijā interesējos par elektrības pieslēguma atjaunošanu jauniegādātā īpašumā. "st" atbildēja, ka tā neesot viņu zona, līdz ar to pakalpojumu viņi sniegt nevarot. Noslēdzu līgumu ar kompāniju, kuras zonā īpašums atrodas, viss ļoti labi.
Bet augustā saņemu sms, ka man esot neapmaksāts "St" rēķins. Zvanu un prasu, izrādās, ka rēķins ir par elektrības pieslēguma atjaunošanu. Pēc skaidrošanās man tiek sacīts, lai ignorēju ziņu un rēķins anulēšoties, jo pakalpojums nav saņemts. Septembra izskaņā saņemu ziņu, ka mans parāds ir nodots Sia Paus piedziņai. Atkal zvanu "St", kur man iesaka ignorēt ziņu, jo es taču neesmu viņu zonā, neesmu "St" kliente. Vienlaicīgi "Paus" mani 'bombī' pa visiem kanāliem. Komunikācija agresīva, pat nezinu, kā sauc šos rupekļus, ar kuriem nācās saskarties. Jautāju, kāds ir likumīgs pamats no manis pieprasīt apmaksāt kaut ko, kas uz mani vispār neattiecas, atbilde kolosāla: "mums nav iemesla neticēt "sadales tīklam", tā kā e-pastā ir nosūtīts rēķins. " sanāk, ka pausinieki ir tiesīgi vajāt jebkuru tikai tāpēc, ka kāds ir tā pateicis. Viņiem nav vajadzīgs reāls pamatojums, kas saskan ar likumu.
Bezpalīdzības sajūta un sākotnējs izmisums, kad sapratu, ka manī neklausās, esmu pataisīta par noziedznieci un parādnieci, kaut gan godīgi maksāju rēķinus citai kompānijai, kaut mūžā neesmu nevienam bijusi parādā, kaut man ar prasības cēlāju nav neviena paša līguma, nekādu saistību... Beigās saņēmu ziņu, ka prasība par mistiskā parāda piedziņu ir atsaukta, bet tas man prasīja pusi dienas, zvanoties, rakstoties, aizstāvoties, skaidrojoties un panikojot. Protams, atvainošanos vai kādu paskaidrojumu par šo vajāšanu un draudiem nesaņēmu ne no "sadales tīkla", nedz "Paus Konsult". Joprojām nesaprotu, kā var būt rēķins par pakalpojumiem, ko jūs nespējat nemaz sniegt? Un kā var 21. Gs. Pieprasīt maksāt par to? Pieļauju, ka daudzi vienkārši nobīstas un padodas, samaksā prasīto, kaut nepamatoti, bet iesaku tomēr pastāvēt par sevi un neļaut sevi pazemot un tik rupji 'aptīrīt'.

A

Komentāri (10)

Pluss Jums tagad ir sabojāta krēditvēsture un Jūs jau esat melnajā datu bāzē... Apsveicu!

A AlMu89 04.10.2022

Nopietni, tā ir? Super. Tiešām tik vienkārši tās lietas notiek? Ko lai saka... nu, te laikam neviens vairs nevar neko līdzēt. Ai, drausmas vispār!

Labdien!

Lai varētu izskatīt un sniegt skaidrojumu par šo situāciju, lūdzam privātā vēstulē atsūtīt īpašuma adresi, par kuru tika izrakstīts rēķins pieslēguma atjaunošanai.

Cieņā,
Jūsu Sadales tīkls

A AlMu89 04.10.2022

Esmu sapratusi, ka, risinot privāti kaut ko, sanāk tikai liekas problēmas - lieta tiek mētāta no viena pie otra, neviens ne par ko neatbild, beigās cilvēks paliek par muļķi un noziedznieku ar sabojātu ne tikai laiku un nerviem, bet arī, kā izrādās, kredītvēsturi. Šī lieta ir par Glūdas pagasta īpašumu "Bruči", kur jūsu zona nesniedzas, jo to pārvalda A/S "Latvijas dzelzceļš", kuri, atšķirībā no "Sadales tīkla" savu darbu veic pienācīgi un cienīgi.

Paldies par precizēto adresi! Izskatīsim konkrēto gadījumu un sazināsimies ar Jums iespējami ātri.

Cieņā,
Jūsu Sadales tīkls

A AlMu89 04.10.2022

Paldies "ST" par zvanu un sarunu, paldies par cilvēcīgu risinājumu un skaidrojumu!

Paldies Jums par sarunai un situācijas skaidrojumam veltīto laiku! Vēlreiz atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Uz turpmāku veiksmīgu sadarbību cerot,

Jūsu Sadales tīkls

A absolut1327 04.10.2022

Uz BezTabu. Tie palīdzēs

A AlMu89 04.10.2022

Ir tāda doma. Joprojām "neatlaiž" šis murgs, sajūta pretīga. Vakar nokavēju zobārsta vizīti bērnam, kamēr aizstāvēju savu taisnību, tagad no katras sms paranoja. Cik vienkārši ir kļūt par sodāmo un trenkājamo, baisākais, ka šādā situācijā parastam mirstīgajam nav nekādu tiesību. "ST" un parādu piedzinēji uzkrīt, un spirinies, kā vari un proti. Kā 90. gados, kad varēja izprasīt jebko no jebkura.

MacBeton 21.12.2022

Normālās valstīs dauņiem ir bezmaksas pansionāts. Šajā valstī - balstiesības.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes