www.sudzibas.lv Paus Konsults Vai ir tiesīgi

Paus Konsults - Vai ir tiesīgi

Pa ziemu sakrājies parāds par elektrību, kuru maksāju daļēji pēc iespējām. 02. 03 saņēmu no Paus Konsults vēstuli par parādu piedziņu, un draudiem ka iekļaus manus datus parādnieku sarakstā. Tā kā viņa rēķins atšķīrās no mana parāda pret Latvenergo, es turpināju maksāt Latvenergo. Marta vidū tika izmaksāti viss sakrātais parāds un kavējuma procenti. 29. 03. Saņēmu no Paus atkal vēstuli uz @ pastu ar rēķinu 7 EUR par parādu atgūšanas izdevumiem. Es šim parādam nepiekritu. 06. 04 saņemu vēl vienu vēstuli nu jau uz 17 EUR (izdevumi viņiem palielinājās 61 pants) un ar informāciju ka mani dati nu ir iekļauti parādnieku sarakstā risks.lv. Man tāds jautājums vai viņi ir tiesīgi izpausts manus personas datus, jo pēc fakta man parādu nav. Vai man jāizmaksā viņiem tos 17 EUR? Vai sūtīt ...

K Konsuls 06.04.2016

Parādu piedziņa pēc principa ir pakalpojums. Viņi piedāvā savus pakalpojumus kompānijai X šajā gadījumā Latvenergo, ka atgūs naudu no Jums UN par to viņi arī ņem % arī no Jums. Viņi zina, ka likumīgi viņi nevar dabūt naudu, tāpēc sūta visādas iebiedēšanas/draudu vēstules pat sūta izsitējus vai meklē Jūs sociālajos tīklos ar iepazīšanos (sieviete/vīrietis), lai mēģinātu no Jums dabūt naudu. Ja viņi nodevuši informāciju kaimiņiem, ka Jums ir parāds un, ja ir labas attiecības ar kaimiņiem viņus var iesūdzēt tiesā par privātu informācijas sniegšanu trešajām personām. Īsta tiesa viņiem nav vajadzīga, jo var gadīties, ka tiesa lemj, ka tiešām neesat ļaunprātīga nemaksātāja. Tiesa var ievilkties gadiem un, ja šajā laikā viss parāds ir samaksāts, attiesāt Jums neko nevar (nav vairs pamata uz kā).

Jūsu vietā es viņus maigi pasūtītu. Man bija līdzīga situācija ar kaut kādu parādu piedziņas kompāniju, kad elementārs 70Ls rēķins pārrauga pāri tukstotim trīs mēnešu laikā. Neatceros īsti summu. Kad dzīve bija sakārtota, samaksāju kompānijai 70Ls, ko biju parādā un viss, izņēma mani no "Melnajiem sarakstiem" - tāds likums. Parādu piedzinēji nedabūja ne santīma.

Likumsargs 06.04.2016

Diemžēl uz šodienu likumdošana ir tāda, ka Jums ir jāsamaksā Pausam 7 EUR piedziņas izdevumus. Pārējo, ko Paus prasa pa virsu - lai rakstiski motivē! MK noteikumi Nr.61

I Inese Orlova 29.04.2016

Labdien!!!!
Vairākārt esmu saskārusies ar Pauls Konsults uzņēmumu īpaši ar vienu vīrieti kurš tur strādā.

Īsti nesaprotu ko viņš tur dara vai tiešām darba devējs neredz un nedzird kā šis cilvēks runā ar cilvēkiem pa telefonu,viņš ir neaprakstāmi rupš,lkliedz uz cilvēkiem sniedzot vienkāršu informāciju.
Esmu veikusi ikmēneša maksājumus pēc vienošanās bet tik un tā šī beskaunīgā kompānija sūta uz inbox kaut kādas atgādinājuma vēstules..
ļoti neadekvāti darbinieki strādā šajā uzņēmumā..
Laprāt sazinātos ar aukstākām personām un izrunātu šo lietu attiecībā par šo bezkaunīgo darbinieku.