www.sudzibas.lv Paus Konsults Tiranize par paris latiem/Solvita

Paus Konsults - Tiranize par paris latiem/Solvita

Šīs super parādu piedzinējas nekaunība vienkārši nav izmērojama - vienreiz nepacēlu telefonu, kad viņa man zvanija, tādēļ zvana visiem radiniekiem, ar kuriem man pat nav nekādas saistības, un pieprasa naudu.

E Edijs 16.03.2012

eu, iedod man sitas solvitas telef nr;)un ka vina dabuja radinieku tel nr?

Likumsargs 16.03.2012

Parādpiedzinējs rupji pārkāpj Civillikumu, Administratīvo pārkāpumu kodeksu. Es jūsu vietā uzrakstītu sūdzību PTAC un iesniegumu policijai!
Šeit arī datu aizsardzības inspekcijai ir darbiņš!
Vajag rīkoties, nevis tikai šeit sūdzēties!

R Ī K O J A T I E S ! ! !

K kriska 26.03.2012

Likumsargs, ziniet, man piemēram Puas Konsults prasa lai es viņiem apmaksātu izdēvumi par datu bāzi uzturēšanau, darbinieces darbu, par kanc. izdēvumiem (papīrs, pasta pakalpojumi utt.), datu ievadīšanu sistēmā un citiem administr. izdevumiem. Vai viņiem ir tiesības prasīt man tādu lietu?

Man bija parāds Lattelecomam, bet es jau sen samaksāju viņiem, un lattelecomam pretenziju nav. Bet Paus Konsults prasa samaksāt par augstāk minietiem pakalpojumiem.

Vai viņiem ir tiesibas uz to?