Paus Konsults - Slikts serviss

Sveiki, tāds jautājums 2016 gada beigas, man bija parāds, viens parāds bija nomaksāts viņiem puse, pārējā daļa bija nomaksāta pa taisno uz Latvenergo.
Speciāli zvanīju visur un prasīju, kas man jānomaksā, lai tiktu izdzēsta no melna saraksta, man pateica un es tiku izdzēsta no viņa. (un ne reizi nebija pieminēts Paus Konsults)

tad 2017 gada beigas viņi man zvana un meiģinaja piedzīt 17 eiro es prasīju par ko, viņi nevarēja konkrēti atbildēt, kad atbildēju kur jūs bijāt ātrāk, kad es maksāju, viņi man adbildeja pēkšņi atradās.
Nu un tikai 2019 gada vidū viņi atkal Saka man sūtīt uz e-pastu vēstules ka esmu parāda 34 par divām lietām un līdz šim 2020.

11.03.2020

Papildināts Zane 11.03.2020

Vai tas ir normāli ka viņi pēc 2 gadiem uzrodas un saka pēkšņi atradās ?

Z

N Noboby 11.03.2020

Nesapratu Tavu jautājumu

A Artūrs Dante 12.03.2020

Turkey kā nav kauna šādi melot ?
Ja nezini tad nevajag muti virināt.
Sen jau esmu teicis, ka parādu piedzinēji ir tikai un vienīgi parazīti, kas dzīvo pateicoties cilvēku nezināšanai.
Diemžēl ir pieņemts samērā nepareizs likums, kas šiem parazītiem ļauj it kā officiāli pieprasīt 7+10 eur, bet tajā pat laikā viņus var ļoti elementāri aplauzt.
Pirmkārt, lai vispār likumiski viņi varētu saņemt pirmos 7 eur ir jānotiek 2 faktoriem
1. Kreditoram ir parādnieku jāinformē par parādu piedziņās kantora piesaistīšanu līguma noteiktā veidā, ja tāds nav norādīts tad ierakstītā vēstulē.
2. Parādu piedziņas kantorim parādniekam ir jānosūta IERAKSTĪTA Vēstule ar informāciju par parādu, bet tas praktiski nekad netiek darīts, jo viņi uzskata, ka sms vai epasts ir RAKSTISKA informācija :)

+10 eur, viņi var pieprasīt par papildus darbībām, kas nav 2sms vai zvans, bet, piemēram jurista darbs, kuru viņi var pierādīt ar ppr vai čeku :)

Ja tas nav izdarīts - sūdzība PTAC un no melnā saraksta esiet ārā, parazīti potenciāli saņem soda naudu un viss kārtībā :) + nekādus kavējuma procentus viņiem nav tiesība skaitīt.

T Turkеу 13.03.2020

Es esmu visgudrākais un visskaistākais!