Paus Konsults - Paus Konsuls

Man zvana un draud šis kantoris.Atrodos ārzemēs darba meklējumos.Viņu draudi sekojoši:Atradīs mani jebkur, jo viņiem ir sadarbības partneri, deportēs mani un plus vēl ietupinās cietumā kā minimums uz diviem gadiem.Vai kādam ir gadijies, ka radus vai draugus par kredīta nemaksāšanu deportē un ietupina cietumā?Cik reāli ir viņu draudi?

B

J Juris 08.12.2010

A Tev nesaka ka viņi arī voodoo maģiju pieprot?! :D

I Ilona 08.12.2010

Mani viņi terorizēja pāris gadus atpakaļ, bet tad likās mierā.
Nekas man nenotika atrodoties tepat LV :)
Neņem galvā viņus !

E Eseseseseseseses 08.12.2010

Nu cik var paarmalt vienu un to pasu teemu? Par visadiem paus konsultiem, lindorfiem un liidziigaam iestaadeem sajaa lapaa vien ir desmitiem suudziibu un milzigs daudzums komentaaru ar deriigiem padomiem. Nevajag slinkot, bet gan nogoogleet teemu un viss buus skaidrs!

G Gustavs 08.12.2010

Kā tad, pasūti un liksies mierā. Tas tak pajoliņu kantoris.

A ak 08.12.2010

Šiem cilvēkiem, kas jums zvana, ir jāpelna sava alga, jo lielākas summas debitors samaksā, jo lielākas iespējas viņiem izpildīt plānu, bet plāns šajā konrētajā iestādē ir liels. Šie darbinieki liek lietā visādas iebiedēšanas metodes, protams pretlikumīgas, bet šajā valstī tas ir normāli. Cietumā neviens ne jūs, ne jūsu tuviniekus neliks. Protams tas nenozīmē, kad savus ņemtos kredītus var neatgriezt.Agrāk vai vēlāk tā nauda jums būs jāatgriež, jo noteikti, ja piedziņas kompānija no jums neko nepiedzīs, tad banka vērsīsies tiesā, un tad, tikai ar tiesas spriedumu, no jums var piedzīt parādu, bet cietumā neliek un radiniekus nav tiesības traucēt.

I ihatepaus 08.12.2010

s pie viniem reiz stradaju un redzeju tas metodes, ka cilvekus terorizee... lieki piebilst, ka manam ieksam un principiem tas neatbilda un neatbildiis! tapeec esi mieriigs! neko tev vini nepadariis, nedeportees, cietumaa neieliks un mantu neatnems! IETEIKUMS- JA esi paradnieks- zvani tiem, kam esi paraadaa un sarunaa atmaksas grafikus tikkai ar viniem!!! gadiijumaa, ja pauss zvana un atkal draud, saki, ka sarunu ieraksti, un jau esi vienojies par atmaksas grafiku ar tiem kam esi paraadaa!!!

J Jānis 08.12.2010

aarpraats kaads stulbenis shito rakstiijis! :D Jaa, ieliks cietumaa un veel izkastrees. Ja godiigi, taadiem kaa shis cilveeks paliidzeet vairs nevar, idiotismu nevar izaarsteet. :(

R rex 09.12.2010

Ar viņiem pat nevajag ņemties... lai zvana sev uz nebēdu, saruna labak ar kredīta devēju ka atmaksāsi un maksā tieši viņam, un nekada gadījuma ne caur konsulta kaut kādiem mistiskiem kontiem!

3 321 03.01.2011

Labāk un godīgāk būtu atmaksāt savu parādu tai kredītiestādei, kur tika ņemts aizdevu ms un neviens nezvanīs, un visas puses būs apmierinātas, vai tiešām sarunāt ar kredītiestādi grafiku vai ikmēneša maksājumu ar noteikto datumu un izpildīt savu pienākumu, nevis slēpties vienmēr kau t kur.

M Mr,MamamiaClemecy 05.02.2011

Vai esat noguris no Meklēju aizdevumiem un hipotēkām? Vai jums ir noraidīts pastāvīgi ar savu banku un citas finanšu iestādes? Vai jums ir nepieciešams kredīts, lai uzsāktu Jaungada Business? Jums? Nav jāuztraucas ne vairāk, jo laba ziņa ir šeit! Mēs piedāvājam AIZDEVUMIEM, sākot no 2, 000.00 Min. līdz 100, 000.00 Max. 3% procentu likmi monthly.Here ir mūsu E-pasts: [slēpt]@gmail.com

Mēs piedāvājam

* Personas Aizdevumi (Secure un bez tā)
* Business Aizdevumi (Secure un bez tā)
* Consolidation Loan.
* Glābšanas dienesti
* Būvniecības kredīts, un daudz vairāk *******

Mums ir sertificēti, uzticami, droši, efektīvi, ātri un dinamiski.
Sazināties ar mums šodien .. Visi Atbildes jānosūta
Kontaktpersonas vārds: kungs, Mamamia Clemecy.Email: [slēpt]@gmail.com

N / B:

Aizņēmuma ir laba
Jāatmaksā, ir labāka
Lai to izmantotu arī ir labākais
Mūsu galvenais mērķis ir jūsu panākumi
MMB ir šeit, lai parādīs, labāks veids, lai Finanšu Brīvība!

Sazinieties ar mums šodien!

T Tina 08.02.2011

D [email protected] 22.02.2018

¡¡¡Atención!

Soy el Sr. Johnson Williams, un prestamista legítimo de préstamos privados, ¿necesita un Préstamo para negocios o para pagar sus cuentas? En caso afirmativo, ofrecemos todo tipo de asistencia financiera a agencias de cooperación y personas financieras, ofrecemos todo tipo de préstamos a una tasa de interés baja de 3% para solicitar un correo electrónico ahora a través de: [slēpt]@yandex.com y lo haremos. Proceda inmediatamente con su proceso de préstamo, los préstamos se entregan a los clientes dentro de las 24 a 48 horas. Para solicitar contactarnos por correo electrónico: [slēpt]@yandex.com

Gracias
Sr. Johnson Williams ...
Director general
Correo electrónico: [slēpt]@yandex.com
Teléfono: +1 (409) -331-6319

M Mike Frank 07.07.2018

Get rich today and take the risk of transforming your own life.Try and get an ATM card blank today (CLIFFORD JACKSON) of [slēpt]@gmail.com and be among the lucky ones who are benefiting from this card. This ATM card in white set is capable of hacking into any ATM anywhere in the world. I have to know about this ATM card when I was looking for work online about a month ago..It has really changed my life forever and now I can say I'm rich because I am a living testimony. The less money I get in a day with this card is $ 8,000.Every now and then keep pumping money into my account. Although illegal, there is no risk of being caught, as it is programmed so that it can not track, but also has a technique that makes it impossible for the CCTV to detect you..For details on how to get yours today, email hackers: [slēpt]@gmail.com