www.sudzibas.lv Paus Konsults parādu piedziņa

Paus Konsults - parādu piedziņa

Nodarbojos ar Orifmale kosmētikas izplatīšanu, laikā neapmaksāju rēķinu. Apmaksu veicu Oriflame centrā skaidrā naudā. Pēc kāda laika saņēmu zvanu no Paus Konsults firmas ka man ir parāds Oriflame. Pateicu, ka tas tika jau atmaksāts, tad man atbildēja, ka viņi to zin, ka ir jāatmaksā parāda piedziņas un kaut kādus tiesas izdevumus . Sāku viņus ignorēt. Gribēju Nodrea Bankā paņemt kredītu, bet tur pateica, ka esmu melnajā sarakstā, ka man ir parāds Paus Konsults firmai. Sakiet lūdzu vai tas ir likumīgi bojāt manu kredīta vēsturi un prasīt no manis naudu lai izņemtu mani no melnā saraksta. Kredīta Reģistrā neesmu, jo kavēju mazāk par 30 dienām un summa mazāka par 100 ls.

J Jurists 20.10.2010

Ja jums nav parādu, tad paņemiet no Oriflame izziņu un sniedziet prasību Patērētāju tiesību aizsardzības centrā!
Pauls Konsult nebija tiesīgs no jums piedzīt piedziņas izdevumus un jums tie nav jāmaksā.
Piedziņas izdevumus no parādnieka var piedzīt tikai tiesa un pēc tiesas sprieduma var likt jums samaksāt, bet ja tiesa nav bijusi, tad šādu piedziņas izdevumu piedzīšana ir NELIKUMĪGA!
Turklāt, nākamajā reizē ieraksties sarunu ar Pauls Konsult, pirms tam brīdinot, ka saruna tiek ierakstīta un ejiet uz policiju ar iesniegumu par izspiešanu!

LATVIJĀ PIEDZIŅAS IZDEVUMI PARĀDNIEKAM IR JĀAPMAKSĀ TIKAI PĒC TIESAS LĒMUMA, NE ĀTRĀK!

Turklāt Kreditors Pauls Konsultam ir jau samaksājis piedziņas izdevumus, kad viņš pasūtīja pakalpojumu pie viņiem.
Parādpiedzinējam nav tiesību pieprasīt no parādnieka kaut kādus maksājumus izņemot pašu parādu un kavējuma procentus, turklāt parādnieks var veikt šos maksājumus piedzinēja kontā labprātīgi. Kaut gan es neieteiktu to darīt, bet parādu ar visiem kavējuma procentiem ieskaitīt tikai un vienīgi kreditora kontā!

JA JUMS NAV KAVĒTU PARĀDMAKSĀJUMU, JUMS IR TIESĪBAS CAUR TIESU PIEPRASĪT, LAI JŪS IZŅEM NO ŠĪ SARAKSTA UN VĒL PIEPRASĪT MORĀLO KOMPENSĀCIJU!!!
Dariet to! Zem guļoša akmens ūdens netek!

M marina 21.10.2010

sāku lasīt Oriflame iesniegumu, tur ir rakstīits ka KLIENTS apmaksā visus izdevumus, kas radušies sakarā ar parāda piedziņu. Vai šajā gadījumā ir jāmaksā Pauls Konsults par parāda pierdziņu?

R rigonda 26.11.2010

paus konsults dazhi darbinieki riikojas neetiski un netakstiski, piemeeram, zvanot kaiminjiem un citiem cilveekiem ar taadu pashu uzvaardu un staasta ko izdariijis mekleetais cilveeks, kadi un cik lieli paraadi, taa iebiedeejot paradnieku.
un veel esmu samksaajusi prasiito summu no Paus konsults, bet taa arii adresaatam konkreeti ORIFLAIMAM chetri meeneshi nav paarsuutiiti.vai varu prasiit moraalo kompensaaciju?