Paus Konsults - paradsaistibas

sveicinati. vispar nesaprotu kapec si teroristu iestade nav aizklapeta. mana mamma jau kadu laiku ka ir nomaksajusi savas paradsaistibas un sodien versas pie paust ar jautajumu kapec nav nonemta no paradnieku uzskaites,janreiz viss esot kartiba.... vinjai atbildeja,ka tomer nav gluzi ta ka kartiba. aradsaistibas esot nomaksatas,bet..... esot janorekinas par veiktajiem zvaniem un izsutitajam vestulem,taka tuvakaja laika ar vinju sazinasoties firmas jurists!
Tas ir normali????

E

adiabo 02.03.2014

Pirmkārt iesniegums PTAC, nevajag klusēt lai krājas uz šo noziedznieku kantori iesniegumi, otrkārt iesaku apmeklēt biedrību
"Baltais Bruņinieks", biedrība nodarbojas ar kredītņēmēju aizstāvību, vairāk par 17 euro par saviem zvaniem un vēstulēm viņi nevar prasīt

L Lepnā Lavīze 02.03.2014

Nav normāli. Viņai nekas nav jāmaksā. Maksimāli, cik var piedzīt pēc Ārpustiesas parādu piedziņas likuma, ir + 5 Ls. Bet ne jau gadījumos, kad parādsaistības sen ir nomaksātas.

N Nasty25 09.05.2014

Nav ko piesārņot PTAC ar nepamatotām sūdzībām, vispirms izlasiet likumdošanu un tad kasaties: parāda atgūšanas izdevumi jāmaksā neatkarīgi no tā vai parāds kreditoram ir nav samaksāts, ja lieta pie piedzinēja ir uzsākta un piedziņas darbības veiktas, tad izdevumi ir jāmaksā. MK noteicis griestus šiem izdevumiem, tāpēc vienīgais par ko var cepties vai izdevumi nepārsniedz MK noteiktos un vai parāds nav apmaksāts krietni pirms lietas nodošanas piedzinējam! Attiecībā uz datu bāzi: datu bāzē info par parādu var "uzturēt" līdz noilgumam, bet ja parāds ir apmaksāts, tad vēl 3 gadus no saistību pilnīgas izpildīšanas dienas, t.i., ja parāds pilnībā apmaksāts 01.05.2014, tad līdz 01.05.2017 piedzinējs ir tiesīgs nedzēst datus no bāzes!

D diana90 09.05.2014

es arī vērsīšos PTAC ar sūdzību par viņu darbību ar pierādījumiem, jo, kad kreditors nodeva mani Paus Konsults tas bija 2012 gadā, piezvanīja, lai sarunāt atmaksas grafiku un summu, bet attieksme bija ļoti nepatīkama un aizvainojoša. Es nemaksāju viņiem. Bija vienu vēstuli atsūtījuši pa pastu, kas pat nebija ierakstīta vēstule un izmaksāja mazāk kā 1ls. pēc tam zvanīja kādas 3-5 reizes un pēc tam pusotru gadu man vairs nezvanīja, bija zvanījuši saistībā ar vīra saistībām. tad šogad nomaksāju parādu kreditoram un tagad viņi ir atmodušies un no manis prasīja sākotnēji ap 70 euro par zaudējumiem, kad norādīju, ka neatzīstu zaudējumus un uzskatu par nepamatotiem, tad viņi samazināja līdz 35 euro (cik laipni). Es uzskatu, ka neesmu viņiem neko parādā un viņiem nav tiesību mani likt savā datu bāzē kā parādnieku, jo viņi no manis kredītu nepiedzina un neko nedarīja pusotru gadu kamēr neatgriezu kreditoram pilnībā visu naudas summu. saprastu, ja viņi no manis būtu piedzinuši naudas summu, tas ir, es būtu ar viņiem grafiku sarunājusi un maksājusi un grafiks būtu par pieklājīgu ikmēneša summu, tad pēc MK noteikumiem maksātu 17 euro, bet tagad neuzskatu, ka man viņiem kaut kas ir jāmaksā!! Kāpēc man ir jāmaksā viņiem par to, ka viņi neko nedarīja pusotru gadu, tad jau mēs visi labi pelnītu. Negodprātīgi viņi rīkojas