www.sudzibas.lv Paus Konsults Noliku pie vietas

Paus Konsults - Noliku pie vietas

Nu ir gadījies, ka Lattelekom nodeva manu parādu SIA "PAUS KONSULTS", Šodien sazinājos ar Lattelekom, ka maksāšu viņiem, un nevienu santīmu nemaksāšu Pausam. Nu mēs ar Lattelekom sastādījām maksājuma grafiku, ko arī nosūtīju Paus konsults. Kā arī Lattelekom manu parādu no viņiem izņems laukā. Zemāk skataties ko atbildēja man uz e-pastu: P.S. šo atsūtīja, kad nosūtīju maksājuma grafiku. Parādu piedzinējs Rihards, vēl ne to uzrakstīja, bet to nepublicēšu šeit. Kā arī uzrakstīju visu ko domāju:D

sniedzējiem un preču kreditētājiem.

ISAK SAKOT TURPMAKIE NAUDAS AIZDEVUMI UN CITI AR TO SAISTOSIE PAKALPOJUMI JUMS TIEK LIEGTI.

Ar cieņu,

RIHARDS

Tel.: 67790630
fakss: [slēpt]@pausk.lv
www.paus.lv

R

R ruu 12.09.2012

Rihards vēl joprojām uz e-pastu raksta draudus, utt.

V veiksminiece 12.09.2012

es Jūsu vietā ar e-pasta izdrukām, sms un visu pārējo kas no viņiem ir, dotos uz Policiju un rakstītu iesniegumu :)

Likumsargs 12.09.2012

Šo e pasta vēstuli ko uzrakstīja Rihards izdrukājiet divos eksemplāros un uzrakstiet 2 iesniegumus. Vienu PTAC un otru Policijai par draudēšanu.
Datu bāzēs par parādu Jūs var iekļaut tikai ar tiesas lēmumu un ja kādreiz nākotnē jums tiek liegts kredīts tikai tāpēc, ka Jūsu uzvārds figurē Risk.lv datu bāzē-Jūs varēsiet griezties tiesā ar prasību pret Paus Konsult ne tikai lai Jūs izņem no šīs datu bāzes, bet arī piedzīt zaudējumus, kas Jums varētu rasties, ja Jums atteikts būs kredīts izmantojot šo datu bāzi!

Kā jau teicu, Paus Konsult ir ļoti zemas kvalifikācijas juristi, kuri likumus saprot tā kā viņiem tas ir izdevīgi. LIKUMS IR JĀSAPROT BURTISKI bez jebkādām atkāpēm. Uz šo var "spēlēt"! Esmu to izmantojis pret ne vienu vien piedzinēju!

Likumsargs 12.09.2012

Vēl viena lieta ko varu pateikt Paus Konsult vadība ļoti baidās no tiesu darbiem sakarā ar savu darbinieku rīcību, tāpēc nebaidieties, bet droši rakstiet iesniegumus gan policijai, gan PTAC!
Pausam jau ir bijuši sodi par agresīvu komercpraksi, būs vēl! Katrs Jūsu iesniegtais iesniegums PTAC mazina iespējas šādām firmām saņemt licences nākotnē, kad tiks pieņemts likums par šādas uzņēmējdarbības licenzēšanu.

Turklāt tiesu vara pieder tiesām, nevis kaut kādiem Rihardiem no kaut kādiem kaktu kantoriem!

Likumsargs 12.09.2012

Tā padziļināti izlasot Paus konsult atbildi: "TĀDĀ GADĪJUMĀ Informācija par Jūsu parādsaistībām IR iekļauta kredītvēstures datu bāzē Risk.lv, kas ir pieejama lielākajām Latvijas kredītiestādēm, telekomunikāciju un citiem pakalpojumu sniedzējiem un preču kreditētājiem." Varu piebilst: redziet, neviena vārda par to, ka jāmaksā viņiem, nevis kreditoram. Tas liecina par to, ka pieprasot maksāt viņiem, viņi rīkojas pretlikumīgi un argumentēt to nevar! Tā lūk!

Katra šāda tipa vēstule ir jāpārlasa vairākas reizes un pirms sniegt atbildi pārdomāt visu kārtīgi!
Pēc pieredzes zinu, ka šādu kantoru darboņi uz to arī cer, ka jūs "salūzīsiet", ka nezināt likumus! Nevajag padoties! Arī šādu kantoru darboņus var nolikt pie vietas! Es to esmu darījis ne vienu reizi vien, aizstāvot kredītņēmēju intereses.

AR ŠO GRIBU PATEIKT, KA PARĀDI IR JĀMAKSĀ, BET IR JĀZIN KAM UN CIK JŪS MAKSĀJAT!
Šos parazītkantorus barot nevajag! Kāpēc viņi neuzbrūk lielajām firmām-parādniecēm? Tāpēc, ka rokas par īsam un smadzenes par trulām!