www.sudzibas.lv Paus Konsults neskaidrības kā rīkoties

Paus Konsults - neskaidrības kā rīkoties

Sveiki!
Varbūt kāds var līdzēt ar padomu ko darīt un kā rīkoties.
Tātad, ir uzpeldējis viens parāds, saprotu par ko, atzīstu utt. Viss ok, bet arpaus konsults summām esmu vienkārši šokā.
24.aprīlī 2017g saņēmu šādu ziņu- AKCIJA! - Lūdzam Jūs steidzami sazināties ar SIA "Creamfinance Latvia" (iepriekš - SIA"MD Investīcijas") parāda apmaksu.Kreditors Jums piedāvā atlaidi parādsaistību dzēšanai!Summa uz šo brīdi - 297.00 EUR, summa ar atlaidi - 217.00 EUR!IESPĒJAMS VIENOTIES ARĪ PAR AKCIJAS SUMMU PAKĀPENISKAI APMAKSAI, PIE NOSACĪJUMA, KA LĪDZ 26.04.2017. TIEK VEIKTA PIRMĀ EUR 30.00 IEMAKSA!

Tālāk man bija sarakste, kad itkā piekritu jūlija sākumā veikt to maksājumu, saucamo pirmo iemaksu. Atkal godīgi teikšu, ka aizmāršības pēc aizmirsu, jo bija pagājuši 2 mēn, un saņemu e-pastu 11.jūlijā -
Informējam, ka tā kā labprātīgi nepildat savas saistības SIA "Creamfinance Latvia" (iepriekš - SIA"MD Investīcijas") lietā ar inkasso Nr. xxx regulāri netiek veikti maksājumi un minēti iemesli par nespēju dzēst savas parādsaistības, nav arī panākta vienošanās par pakāpenisku parāda apmaksu, lieta tiek iesniegta Tiesvedības nodaļā saistību nepienācīgas izpildes dēļ piedziņas procesa uzsākšanas īstenošanai un lietas izskatīšanai ar atzīmi xxx lietā labprātīga saistību izpilde saprātīgā termiņā mierizlīgumā nav iespējama!
Nekavējoties veikt maksājumus zemāk norādītajā apmērā (sk. rekvizītus zemāk)
Maks. merkis - Inkaso Nrxxx
Summa 297.00 EUR(EUR 46.50 IEMAKSA) - akcija beidzās, iemaksa jau izaugusi.

Informējam,ka pēc izpildu raksta saņemšanas (tiek izsūtīts uz darba vietu), kad lietas tiks nodotas zvērinātam tiesu izpildītājam piedzina (t. sk. Tiesas izdevumi, Tiesu izpildītāja pakalpojumi, citas sankcijas saskaņā ar Latvijas Republikas likumdošanu) tiks versta pret visu Jūsu kustamu,nekustamu mantu,darba algu un citiem ienakumiem.
Informējam, ka saskaņā ar Latvijas Republikas likumdošanu piespiedu piedziņa var tikt vērsta pret atvaļinājuma naudu, prēmiju, stipendiju, valsts vecuma un invaliditātes pensiju, izdienas pensiju, slimības, maternitātes, paternitātes un vecāku pabalstu, atlīdzību par darbspēju zaudējumu, kaitējuma atlīdzību! ..bla bla..

Atbildēju uz e-pastu, ka nu šobrīd tiešām man nav iespēju uz doto brīdi maksāt, esmu bez darba un sēžu ar bērniņu mājās, neesmu pat oficiāls bezdarbieks, un nesaņemu arī bezdarbnieka pabalstu, un vienīgie oficiālie ienākumi kas ieripo manā kontā ir 11,38 lielais bērnu pabalts. Tas jau protams viņiem pa vienu ausi iekšā un pa otru āra, tas jau skaidrs. Un tad es izdomāju ka vēlos lai atsūta man detalizētu parāda "aprakstu" .. nu tad šodien manā e-patā ieripo -

Parāda saturs norādīts zemāk!
Pamatparāds - EUR 200.00
Nokavējumā procenti - EUR 200.00
Parādu atgūšanas izdevumi - EUR 17.00
Kopējā summa bija EUR 417.00
No 2015. gada 12. marta lietas nodošanas piedziņā līdz šim veiktas veiktas iemaksas EUR 120.00 apmērā.

Vai ir kaut kas ko es varu apstrīdēt? Kopējā summa BIJA 417, tad uz šo brīdi ir šie 217 itkā (akcija) , vai 297 (bez akcijas) - jānoskaidro..
Un kā šinī gadijumā ar šīem 17 eiro, vai arī varu mierīgi teikt ka 10 eiro esat ne par ko pierēķinājušī klāt..?

Milzīgs paldies jau iepriekš, par jebkuru atbildi...

Kolta 17.07.2017

Apstrīdēt diez vai var vairs. Šaubos. Un nāca gan brīdinājumi, paziņojumi un pretimnākšana, bet sūdzības autores "aizmāsiba", neliksanas ne zinis vai nevēlēšanās maksāt parādu ir darījusi savu. Parāds no sevis nekur nekad nepazudīs, tieši otrādi - cipari kaps uz augšu. Un nevienam neinteresē , vai Tev ir darbs, ģimene, nauda.

S Sishel 18.07.2017

Brīdinājumi sāka nākt pēc 2 gadiem. Līdz tam e-pastā vispār nebija ne ziņas ne miņas.
Neiet runa par to ka parāds nekur nepazudīs..Tas ir skaidrs, ka jāatmaksā, par to es nestrīdos un to arī darīsu. Bet man vairāk interesēja tieši šīs summas.
Paldies TasEsLV , tgd zināsu ko apmēram varu viņiem atbildēt, prasīt utt.

TasEsLV 17.07.2017

sazinies ar creamfinance, pasaki ,ka esi gatava atdot bez % vai vienoties par kādu summu (Ja ļoti ilgi kavēts tad atļaus bez % ,ja nē atdosi pamatsummu + %) Pēctam aizskaiti Paus 17 EUR un liecies mierā. neko vairāk viņi nevar piedzīt. kavējuma procenti NEDRĪKST būt 200 eur.
P.s pameklē google info par biedrību "Baltais Bruņinieks"

C critical thinker 17.07.2017

vēl jau var arī vienkārši atkal aizmirst ;P

S Sishel 18.07.2017

Nu diez vai :D
Tā diemžēl apstākļi sakrita! Un arī paši agrāk par sevi nedeva nekādu ziņu

Likumsargs 19.07.2017

Par cik Jūs uz piedzinēja pirmo vēstuli nereaģējāt (nav svarīgs iemesls, kāpēc) piedzinējs sūta nākamo. Tāpēc piedzinējs drīkst prasīt vēl 10 EUR pie esošajiem 7 EUR. MK noteikumi Nr.61.
Aizmāršība nav arguments! Diemžēl!

S Sishel 19.07.2017

Paldies, bet kā ar šiem 200 EUR % ? Vai tiešām tie nedrīkst būt?

Likumsargs 19.07.2017

Drīkst! Palasiet likumus. Nokavējuma procenti nedrīkst pārsniegt pamatparādu. Pamatparāds ir 200 EUR, tātad nokavējuma procenti nedrīkst būt lielāki par 200 EUR.

S Sishel 19.07.2017

No visas šīs summas 417 EUR kā saprotu esmu veikusi iemaksas 120 EUR apmērā.