www.sudzibas.lv Paus Konsults Nenormāli draudi

Paus Konsults - Nenormāli draudi

Labdien. Nezinu pat kam lai šādu lietu stāsta, bet tomēr. Kad man vēl bija darbs paņēmu naudas aizdevumu no open credit. Bet diemžēl paliku bez darba, kā rezultātā iekavēju maksājumu. Open credit mani nodeva parādu piedziņas kompānijai PAUS KONSULTS. No kuras man zvana sieviete vārdā Diāna. Es protams neatsakos maksāt un ar lielāko prieku atdotu visu parādu, taču nespēju no bezdarbnieku pabalsta to izdarīt, tāpēc Paus konsults Diānai lūdzu un teicu, ka maksāšu 10Ls mēnesī jo savādāk nebūs ko ēst. Atbilde bija ļoti nepatīkama un nelaipna, man pateica ka mazākā summa ko viņi ļauj man maksāt mēnesī ir 25Ls, un tad jau tas būšot kā pensionāram. Nebija man tik daudz naudiņas ko viņiem pārskaitīt, tāpēc ieskaitīju 10Ls. Pēc dažām dienām man piezvanīja tā Pati Diāna un teica, ka tas esot par maz, ka mazāk kā 25Ls viņiem nederot un lai es nedēļas laikā ieskaitu vēl 15Ls un ja es nezinot likumus lai palasot tos. Protams, ka saruna beidzās ļoti negatīvi, atbildēju, ka nedēļas laikā kaut ko izdomāšu, kā arī to ka likumus arī zinu, un šī saruna beidzās. Pēc kādām 5min tā pati Diāna piezvanīja uz mājas nummuru, par cik nebiju mājā pie telefona piegāja mana vecā omīte, kad atnācu mājā manai omītai vajadzēja saukt ātro palīdzību, jo pēc sarunas ar šo Diānu omītei bija palicis slikti. Viņa omītei bija draudējusi, ka atnāks uz mūsu mājām un paņems visu, neskatoties uz to, ka man nekas nepieder, vienalga vai tās būšot vecas vai jaunas mēbeles, vai trauki iznesīšot pilnīgi visu lai pārdotu un nosegtu manu parādu. Es vairs nezinu ko darīt.Pašai nekas cits prātā nenāk kā paņemt un pakārties, jo šie draudi tiešam ir neciešami. Varbūt Jūs man varētu palīdzēt un ieteikt, ko darīt un kā rīkoties tālāk? Esmu pilnīgā izmisumā!

, ,,,, 19.07.2011

Tev viņiem ir jāraksta ierakstītu vēstuli, ka neesi ar mieru maksāt mēnesī 25.00 LVL, bet 10.00 LVL, ja viņi tevi neliks mierā, tev ir jāraksta vēstuli sava rajona prokuroram.

R Rasma 19.07.2011

sūdzi viņu tiesā un informē kreditoru, ka PK dara visu, lai parāds netiktu nomaksāts.iespējams, ka viņi lietu atsauc.maksā savam kreditoram un viss, jo tāds PK nav nekass-tikai pašnodarbināto kretīnu kantoris.
principā tādas Diānas u.c. PK darboņi nodarbojas ar sīko huligānismu.brīnos, ka tā bode nav ciet, CŪKAS !!!redzēju to kontingentu...sīki skuķi, kas paši palikuši bez darba.viņiem jāpilda plāns, jo pamatalgas tur nav.ja nav plāna-40 000 izsisti taukšķi mēnesī, tad-ārā!te nu ar tas niknums.nevajag nokārt degunu un visu viņu gāzto ateju aprakstīt policijai.labi būtu, ja būtu ārsta zīmes u.c. pierādījumi, ko jūsu ģimenei izraisījis šis miskastes kanoris.policijā būtu vieglāk uzsākt lietu.Veiksmi un turaties!

M Marsell 20.07.2011

Bitīt, nevajadzēs kārties, - šis kantoris darbojas puslikumīgi un izmanto Tavu nezināšanu.

Pirmkārt, atgādini Diānai pie nākošās sarunas, ka atnākt uz mājām pie mums tiesiskā valstī un visu atņemt var tikai tiesu izpildītājs, PĒC TIESAS SPRIEDUMA.

Tāpat atgādini, tā starp citu, ka Tu veic sarunas ierakstu un pie vēl tādiem draudiem, Tu griezīsies Policijā par izspiešanu. kriminālkodeksā par to ir pants ar REĀLU BRĪVĪBAS ATŅEMŠANU.

Un nobeigumā, lai pavisam sabojātu dienu DIĀNAI, pasaki, ka Tu NEMAKSĀSI ne santīma par piedzīšanas izdevumiem, jo civillikumā, ko Diaņa zin no galvas ir skaidri pateikts, ka piedzinējs nedrīkst prasīt no parādnieka piedzīšanas izdevumus. Tos sedz kreditors (Open credit).

Tavā vietā es tos Ls 10 maksātu pa tiešo uz Open credit un miers.

M Marta 20.07.2011

Nezinu, iespējams, ka ir arī šādi briesmu stāsti... Man arī Swedbank parāds nodots Paus konsult, un nevedas viegli ar maksāšanu, bet nekad neesmu dzirdējusi nevienu rupju vārdu no konsultantes, kur nu vēl, lai zvanītos radiem! Manējai vārds Liena. Tieši otrādi- saņemu pretīmnākšanu un kopīgi meklējam labāko risinājumu. Droši vien, kā jau katrā iestādē, viss ir atlarīgs no cilvēciskā faktora -viens ir netaktisks un neprot strādāt ar klientiem, otrs ir orientēts uz sadarbību.

E Esesesseseseseses 20.07.2011

Bite, palasi Marsell rīcības plānu un Tev taps viss skaidrs, kā ar tādiem Pautiem Konsultantiem rīkoties! Vēlu veiksmi! :)

A airita 25.07.2011

Tos tavus 25 LVL tam Konsultam nevajag, bet tu paskaiti, kādi tev pašai % tam Openam jāmaksā un tad parēķini, vai vēlies to Openu par 10LVL mēnesī visu mūžu uzturēt! Lasiet līgumus pirms aizņematies!!!

A Alise 12.10.2011

Paneemu open credit aizdevumu 100lvl apmeraa, atdevu 4 menesus aatraak. Kad vajadzeeja dabut jaunu aizdevumu, tad to nedeva. Iemesls - parak lielas kreditsaistiibas.
Uz so kompaaniju var palauties tikai tad ja ir vajadzigs vienreizejs aizdevums!
Nevienam neinteresees tas ka atdevat savu pedejo naudu no algas, un arii tas ka visas kreditsaistiibas lai cik arii lielas tas nebuutu vienmer nokartojat!!

P Pavasaris007 16.05.2012

Nesen ieberzos ar OPEN Kredit, bet nu jau kādu laiku lietoju ATRAIS.lv un vairs nesūdzos - vienkārši, ātri un ērti. Iesaku.