Paus Konsults - Kredīts

Man te arī mazs parādiņš ir iekrājies, bet pateicoties Jūsu visu jaukajiem ieteikumiem, sāku vinjiem zvanīties un uzdot visādus jautājumus par to, lai atsuuta man ciparus par, to, kas sastāda manu parāda summu, un lai atsūta tādu likumā minētu punktu, kur minēts, ka man jāatmaksā katru mēnesi noteikta summa, kas nav mazāka par 50, lvl utt...un ziniet, tagad, kad es viņiem zvnu viņi spiež nost klausuli, un vispār netraucē mieru ne man, ne maniem tuviniekiem, kā bija pirms tam iecienījuši darīt! Tgaad katru mēnesi maksāju 10LVL un viss!!! Visi ir apmierināti! :)
Un neatļaujiet viņiem kāpt sev uz galvas! Devišķi Madarai, jo viņā reāli, nav nekas, ja nu vienīgi, kā viņa pati teica Inspektors Caps!!! :D

E Eseseseseseseses 09.07.2010

a mos' visi bus veel laimiigaaki un apmierinaataaki, ja savus 'mazos paraadinjus' atdosi laikaa, tad nebuus pa pasauli jaaskrien un ar cilveekiem jaakasaas...

L Linda 09.07.2010

Liene, malace!

K Katt23 09.07.2010

Parādnieku atbalsta klubiņš:D

L Linda 09.07.2010

katt23 un esssssssssssssssssssssssssssssssss melno sarakstu klienti, neviens neko nedod un tapec gaudo kaa vilki:)))

E Eseseseseseseses 11.07.2010

nezinu par Katt, bet man, iznjemot maajas kreditu, nekaadu citu 'siiku', suudu iegaadei paredzeetu krediitinju nav...taapeec arii nesaprotu tos jefinjus, kuri aiznjemas nelielas pateerinja krediita summas, notrallina taas pasi nezinot kur un tad, kad ir jaatdod, tad visi ir slikti...ciest taadus cilveekus nevaru!

L Linda 11.07.2010

nu neciet, aizej uz podu, jefii:)

S Svetlana 12.07.2010

Viņi vispār neko tur nespēj kārtīgi izdarīt. Mēs nopirkām dzīvokli meitai, bet viņai vēl kādu gadu vairāk visu laiku nošī kantora nāca vēstules iepriekšējiem saimniekiem, mēs zvanījām un pateicām, ka esam jaunā dzīvokļa saimnieki un, ka nezinām, kur iepreikšējie saimnieki atrodas, bet vienalga, kamēr viņus kārtīgi nenoštruntē tie nesaprot...lūk tā

K Katt23 13.07.2010

Nekad dzīve neesmu ņēmusi krdītu vai kredītkarti. Negaudoju jo nejūtu vajadzību pēc šiem pakalpojumiem tādēļ pievienojos Eseseseses teiktajam.
Bet šis raksts tiešām izskatās pēc atbalsta tiem kas aizņemas un neatdod ta tik uz priekšu ņemat un atdodat kā un kad gribat:( Fuj

M mmmm 27.07.2010

Varbūt labāk saņemsimies visi parādus un nevienam neko neatdosim, tas taču ir tik moderni :) piesavināsimies svešu naudu un pēc tam gan jau kaut kad atdosim :) Un ja runājam par likumiem, tad tur ir noteikts, ka kredotpram ir jāmaksā viss parāds nevis 100 gadu laikā pa 10 LVL. Sasmējos :D