www.sudzibas.lv Paus Konsults Kreditori nepilda nedara neko tikai gaida no tevis naudu prasīt nevis tiesai prasīt.

Paus Konsults - Kreditori nepilda nedara neko tikai gaida no tevis naudu prasīt nevis tiesai prasīt.

Parādi vai krāpšana no darba laikā tika noņemti 262,83. euro 2.gadu laika, bet parādnieki vel joprojām prasa ka vel nepietiek viņiem ir jāaizmaksā 3480 euro apmērā tāda summa bija izmaksāts caur tiesas izpildītāja Zane Trasūne Valsts kasē no Bauskas, bet netika paziņots no kreditoriem ka nepilda un paši neko nedara tāpēc ka viņi pie sevīm liek kabatā naudu lai savāktu 5000 euro savai firmai biznesam ta viņi dara starp Latvija Eiropa nav nekāda,bet zagta valsts izdalīta Eiropa tāpēc ka piespiež vairāk procentu pielikšanu par naudu izpiešanu no darba dēļ zaudējumu mazākam algām saņemšanas dēļ strādājot smagos darbos...

N

Komentāri (8)

A Artūrs Dante 29.08.2019

kārtējo reizi atkārtoju, kamēr šitie p...i nav pierādījuši, ka viņi ir tiesīgi kaut ko prasīt (ko viņi nekad neizdarīs) vienkārši iet krieviski n.j latviski vienkārši d...t

N nezinams2 29.08.2019

Ir tāda lieta ka šita mazā lapiņa man paziņoja saimnieks pakestīte bija iemest mana vēstule atbraucu pakaļ un tajā aploksnē bija maza lapiņa no tā rutiņas burtnīcas ar drukākiem burtiem ta ka no skolas es šīto tādu vārdu nepazinu šo cilvēku pirmo reizi dzirdu evita vārdā tādu nepazīstamu numuru nezvanīju beigas es noskaidroju uz sms par brīvu interneta nosūtīju ziņojumu un šodien no darba atbraucu paskatījos e-pasta paskatījos labrīt te jums raksta kreditori par jūsu neatmaksātie parādi, un viss vairāk neko no kurienes no blaumaņas iela Rīgā merkaķi krāpnieki uzdarbojusies tadu pirmo reiz redzu, man bija viss samaksāts banka un darba devejs man paziņoja ka viņi man visu nomaksāja paradu 2. Gadu laikā kur lika naudu nezin kam nosūtījuši tas viss aiziet nauda pie tiesas valsts kasē bija nomaksāti un beigas pazuda konti viņiem kaut kāda idzesa un nav iepriekš firma kreditoriem bija nomaksāti ta firma vairs nav pazuda, tak lai viņi mekle vainīgo ja viņi kaut kas nepatīk parāk daudz uz manis es tulītas es viņus šitos iedzenu kā naglā es strādāju 2. Maiņas brigādē kopstrāde pie smagajiem baļķiem blankas lai nāk padancot ar mani, bet atri jāstrādā, lai noturētos 3. H vot lai visi bara kuri sež pie kompā un parāk daudz nevis sedet pie datora tā kā deputāti nosēdūšies ka suņu bars. Man ir jau viņi atriebušies naudu tikai vajag biznesam viņiem būs biznes izdrāzis kā kā sūdos, lai viņi vairs tur nebūtu to dara jauniņie parāk gudri palikuši es viņiem neticu, bet pa purnu dabūs kārtīgi par melošanu.

A Artūrs Dante 29.08.2019

paus sinonīms ir krāpnieki tā kā nav ko ņemt vērā,

N nezinams2 29.08.2019

es zinu pats tik pat labi man ko baidīties ko tad man izdarīs neko ar badiem tad tošna būs klāt labi ka uzradīja adresi tad mēs paši tiksim galā.

J Jurmalis Martins 04.08.2020
Tik nekaunigi.

Tik neprofesjonali maja durvi iesprausta zimite .

S Sudzibas.lv Admin 22.09.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Elvis Vītols 20.08.2020

+ Par šo firmu pilnīgi varu piekrist+ par to ,kad viņi draud viņiem arī var draudēt pants par draudēšanu.
Sīkāk neiedziļināšos detaļās jo gari jāraksta un par Bauskas pasta centru arī runājot ir viens liels krāpnieku kantoris.
No sākuma sastāsta nezin ko un,kad jau reizi esmu parādījis pasi naudas saņemšanai cik
zinu pēc ministrijas noteikumiem nav katru reizi jārāda, bet viņi tāpat prasa.
Nevienam neiesaku arī sadarboties ar Bauskas Pasta Centrs filiāli,
kā man sākumā teica Jūsu nauda nekur nepazudīs,bet pēkšņi no konta pazūd vairāk kā 100 EUR...
Diez vai šaubos kad par pus mēnesi konta uzturēšanu ir jāmaksā 100 EUR

Elvis Vītols 01.10.2020

Kā arī Zane Trasūne arī nav labāka pat no minimālās algas apmēra man kontā atstāja 00,00 eiro tas reāli nav normāli...

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes