Paus Konsults - Krāpšanas

Labdien...2012 gada sanāca ta ka biju panemusi kreditu minicredit, un nevareju to samakasa (mana vaina, to eszinu) . Protams ka visu savu kreditu un visas saistibas izpildiju un apmaksaju... Bet 2017 gada velos sanemt lizingu, bet atklajas ka esmu parada 70 euro paus konsulat, to uzzinaju tikai tad gad pati piezvaniju uz paus un painteresejos kapec atrodos melnaja saraksta, jo visas saistibas bija izpilditas... Ma saka ka jaapmaksa zaudejums 70 euro... Teicu ka uz visās lietām, kas piedzinējam ir nodotas līdz 2013. Gada 1. Februārim attiecas latvijas republikas civillikums un civillikumā nav neviena panta, kas uzliktu parādniekam segt trešās personas (piedzinēja) izdevumus, bet gluži otrādi civillikums nosaka, ka visus izdevumus sedz pakalpojuma pasūtītājs, tātad kreditors! Tāpat civillikums neuzliek pienākumu maksāt piedzinējam, bet gan kreditoram un ja piedzinējs pieprasa maksāt viņam, tad šāda prasība ir nelikumīga! Tāpat civillikums nosaka, ka piedzinējs nedrīkst gūt labumu sev! Tun sieviete atbildeja ka man neesot taisniba un vajag apmaksat visus 70 euro... Ludzu paskaidrojiet vai esmu pareizi izdarijusi ka nemaksaju... Jo summa ir tiesam liela un visus sos 5 gadus paus konsuls nedeva nekadu zinu ka man ir parads!

K

Likumsargs 30.06.2017

Jūs izdarījāt pareizi, ka nemaksājāt. Paprasiet no kreditora izziņu, ka kreditoram nav finansiālu pretenziju pret jums un aizsūtiet kopiju Pausam.
Kādi var būt zaudējumi, ja kreditors apliecina, ka viņam nav pret jums pretenziju. Paus jūs ķer uz muļķi. Nemaksājiet un pieprasiet, lai izņem jūs no "melnā saraksta",

K Katazina88 04.07.2017

izzinu jau sanemu taja pasha diena kad paus ar mani sazinajas...paldies

S sniega roze 28.09.2017

un nevienu no melnā saraksta neizņem, tā ir kredīta/parāda vēsture , Latvijas Bankā informācija tiek uzglabāta 10 gadu

E Elfa48 28.09.2017

Vai tikāt izņemta no melnā saraksta? Man tieši tāda pat problēma!

S sniega roze 28.09.2017

Paradniekam ir jaatlidzina parāda atgusanas izdev. 17Eiro, Ministru kab.noteik. Nr.61., stajas speka 01/02/2013 http://likumi.lv/doc.php?id=254472

E Elfa48 28.09.2017

Parāds pirms 2013.gada, vēl par 2009.gadu