www.sudzibas.lv Paus Konsults Krāpšana un sliktais serviss

Paus Konsults - Krāpšana un sliktais serviss

Labdien!
Tā nu dzīvē gadījās, ka sanāca darīšana ar Paus Konsults. Ļoti nepatīkama attieksme no darbinieku puses, telefoniski sazinoties gluži vai rej virsū. Bija parādsaistības pret Credit On. Kad lieta tika nodota Paus Kons.. tie pat nepapūlējās atsūtīt kādu papildus informāciju nedz elektroniski, nedz pa pastu. Apmaksājot parādu bija liels pārsteigums uzzinot, ka šai te firmai vēl jāmaksā 17euro, par kuriem pat iepriekšējās telefonsarunās nav minēts nekas. Uz e-pastu netika pat atsūtīts maksājuma grafiks vai kopējā atmaksājamā summa, šķiet ka gaida, ka klients, kuru pēc Paus Konsults izrādītās attieksmes viņi uzskata par muļķi,maksās visa mūža garumā. Turklāt sazinoties ar klientiem izmanto tarifu - "pārzvani man" jo tika no parastā telefona uzpīkstināts uz mobilo, bet kad cenšās kompāniju sazvanīt, neviens neatbild.