www.sudzibas.lv Paus Konsults Krāpšana-jo neesmu parādnieks, bet pēc viedokļa Sia Paus Konsults, esmu.

Paus Konsults - Krāpšana-jo neesmu parādnieks, bet pēc viedokļa Sia Paus Konsults, esmu.

Gribetu izteikt sudzibu, vakardien kad gribetu paņemt kreditu man ateica, pateica ka esmu parada sia paus konsults, reg. Nr. 40003352670 fifma, biju droši ka visu samaksaju jau 2016 gada pilniba. Sagaidiju pirmdienu un saku zvanit, telefona ar mani runaja nejauki un saka teikt ka kad man paliks labak laj es atzvanitu. Problema ir tada ka neviens nenadarbojas ar to laj uziinatu samaksajis cilveks piemeram tele2 vaj lmt tikla paradu, no rita man pateica ka sia paus konsults, reg. Nr. 40003352670 nau nekadas skaidribas par manu paradu samaksu, tapec es viniem esmu ka paradnieks, viniem ir mans telefona numurs un bija tele 2 kompanijas numurs, vini vienkarši nevareja par 1 gadu tiks skaidriba samaksaju es paradu vaj ne un nonemt mani no peradniekiem. Man ie loti nejauka situacija, bija lotii kauni kad gribeju panemt kredita mantu bet man ateica, bija parpratums kapec ka un par ko.

A AndrisSh 02.07.2018

Nu ja tu esi Pausā, jeb jebkurā citā parādu piedziņas kantora sarakstos, tad vienīgais ar priekšapmaksu tev iedos preci, nekā savādāk, jeb arīdzan ieliks tādsus procentus, ka paliks neizdevīgi maksāt.

Es tev vairs nekad nedotu kredītu, ja zinātu, ka kaut reizi kâdam esi neapmaksājis parādu laicīgi