Paus Konsults - Krāpšana

Sveiki! Gadījās ka saņemu es uz savu e pastu zinu par to ka es esmu parada parada adgušanas izdevumus, ka ar kredīta devejiem finnanza.lv. Kaut zinu ka jau sen atpakaļ tika samaksāts saij firmai 17 eiro tie izdevumi ka ar sazinājos ar kredīta devejiem ka viss parads ir samaksāts pretenziju pret manis nav, a ši firma tagad megina no manis izkrāpt prekš sevis naudu un viss cik es saprotu

30.07.2019

~ ~Lelde~ 30.07.2019

Vienmēr izmanto iespēju, kad vari laimēt prātam neaptveramus 198 miljonus dolāru! Tu taču negribētu palaist garām savu laimīgo izlozi tikai tāpēc, ka aizmirsi nopirkt biļeti? Nepieļauj to! Reģistrējies nākošajai PowerBall izlozei caur šo saiti https://goo.gl/d1V5JN , iegādājies biļetes un neaizmirsti izmantot brokera īpašo piedāvājumu!
Un padomā, vai varēsi sev piedot, ja nebūsi mēģinājis iegūt Džekpotu, kurš ļaus saņēmējam visu atlikušo mūžu nestrādāt un pilnvērtīgi baudīt karalisku dzīvi.
Starp citu – tagad pieejamas arī loterijas, kur izloze notiek katru dienu! Ieskaties un izmēģini Meksikas Chispazo: https://bit.ly/2Vj34gc un Dienvidāfrikas Daily Lotto: https://bit.ly/2Wt9ANY

B Bijabuus 06.11.2019

iešpuļī norkā...

Оккупант 31.07.2019

Приложите документы. Ничего не понятно.

M maz_fejina 31.07.2019

Vajadzēja paprasīt rakstveidā paziņojumu par to, ka saistības pret tevi ir izbeigtas.

A AApsis 31.07.2019

Viss pec punktiem:
1. Parada nav, lai suta dokumentus, kuri apliecina Tavu paradu un Paus prasibas pamatu
2. Summa 17,- ir klasisks meginajums no tevis izspiest vairak. Ja atsaucies pec pirma e-pasta, tad tie ir 7,- eiro (https://likumi.lv/ta/id/254472)
3. Ja nesuta 1., tad 2. nav jamaksa, lai iet uz tiesu. Iesaku gan parbaudit pastkasti sava deklaretaja dzives vieta katru dienu, jo Paus meginas iesmeret pirmstiesas lemumu.

P.S. No personigas pieredzes, atsakoties maksat 17,- vai 7,- eiro par pakalpojumu, kurs man nav vajadzigs, un pasutit uz tiesu, vini pazud.

Alina Ozolina 03.08.2019

Lieta jau tada ka vini par to pieprasa 10 eiro par atsutisanu papiru plus ka es mineju ka es jau tad viniem sutiju no kredita iestades zinojumu sanemtu ka viniem(Kredita iestadeij) nav pretenzijas pret mani,bet vini to nenem galva,jo taij kredita iestadeij jau sen ka ir adots vel taij laika kad bija vel pedejo gadu laikam Lati

A Artūrs Dante 03.08.2019

nu kas par margu - šādas kompānijas pausi, Intrumi un citi parazīti vienkārši nafig jasūta, tālu un diktu, nevēlies runāt uzraksti man privāti, uztaisam pāradresāciju, es viņus pasūtīšu un sarunu vēl youtube ielikšu.

A AegrescitMedendo 09.08.2019

Paus jau ir kārtējie augļotāji, ar kuriem arī kā ar kriminālistiem būtu jāapietas. Kad beigsies šis masveida iedzīvotāju terors!?