Paus Konsults - Krapsana

Jau vairakas reizes sudzibas.lv portala minetas zinas par paradu piedzinu no AS Latvijas Gaze (sen dzests parads). NEKADA GADIJUMA NEMAKSAJAT: Jums nav nekas jāmaksā parādu piedzinējam, jo:1) parāds ir nomaksāts;2) jums nav juridisku attiecību (līguma) ar piedzinēju;3) LR likumdošana neregulē piedziņas izdevumus.Paņemiet no kreditora, Jūsu gadījumā no LG izziņu, ka parāds ir nomaksāts un kopiju aizsūtiet piedzinējam. Protams viņi sāks Jūs biedēt, tad pasakiet, ka rakstīsiet iesniegumu PTAC un policijā par izspiešanu.Paus Konsults atsauksies uz http://likumi.lv/doc.php?id=252964, bet uz aicinajumu versties tiesa iestasies klusums.

Likumsargs 17.04.2015

Cienītais AApsis! Lūdzu iepazīsties ar Ārpustiesas atgūšanas likumu un Ministru kabineta noteikumiem Nr.61 par peidziņas izdevumiem un nerakstiet muļķības!

JŪSU ZINĀŠANAI:
- parāds ir jāmaksā tam, kam esat parādā, nevis piedzinējam;
- piedzinējam Jums ir jāsamaksā piedziņas izdevumi 7, 00 EUR apmērā, neatkarīgi no parāda summas;
- maksimālā piedziņas summa ko var pieprasīt piedzinējs ir 17, 00 EUR, 7, 00 Jums jāmaksā, jo to nosaka MK noteikumi, bet 10, 00 EUR kurus no Jums prasa piedzinējam ir jāpamato RAKSTISKI! Ja piedzinējs nepamato šos 10, 00 EUR rakstiski, jūs varat atteikties maksāt tos!

ATCERIETIES! PARĀDIEM NAV NOILGUMA!!!

G gimijs2 09.02.2019

Sadirstsa,parāda noilgums iestājas,ja 3 gadu laikā netiek izsūtīta neviena vēstule,izlasi civillikuma 406 pantu,pamuļķi

G gimijs2 09.02.2019

Stājās spēkā 2010 g 1 janvārī