Paus Konsults - Krāpšana

Šodien zvanīja no Paus Konsults un mēģināja izkrāpt no manis 17 eiro. Pagājušogad bija izveidojies parāds Latvenergo, kas to nodeva Paus Konsults. Parādu samaksāju, tajā skaitā arī nesamērīgi lielos 17 eiro parāda piedzīšanas izdevumus.

Šodien, kad ir pagājis gandrīz gads, man zvana no Paus Konsults un stāsta, ka es esot samaksājis tikai Latvenergo parādu un man nekavējoties jāmaksā viņiem 17 eiro!

Cilvēki, uzmanieties- saglabājiet Paus Konsults paziņojumus un ierakstiet arī telefona sarunas, lai neuzrautos uz krāpšanu!

F

F fonsanta 27.03.2017

Paldies par skaidrojumu! Es parādu atzinu un noteiktajā termiņā arī samaksāju, tātad 10 eiro pa virsu prasīt nebija iemesla.

F FisTeRs 27.03.2017

Pēc paziņojuma saņemšanas, Ārpustiesas parādu atgūšanas likums nodrošina parādniekaam vismaz 21 dienu iebildumu izteikšanai, kuru laikā piedzinējs nevar Jūs iekļaut datu bāzē vai palielināt savus izdevumus. Tātad, ja Jūs apmaksājāt parādu kaut vai 22 dienā, tad būs vien jāmaksā arī atlikušie 10 eiro.

F fonsanta 28.03.2017

Es parādu nomaksāju termiņā, par kuru vienojos ar Paus Konsult telefoniski, bet tie 17 eiro jau uzreiz bija iekļauti kopējā parāda summā, ko viņi atsūtīja pa pastu pašā sākumā.

F fonsanta 28.03.2017

Es arī uzprasīju- par ko tik liela summa? Man atbildēja īsi- par darbu. Bet tas lielais darbs par 17 eiro bija 1 vēstule ar paziņojumu un 2 telefona zvani. Parādu es atzinu, nekur neslēpos, manu kontaktinformāciju viņi saņēma no Latvenergo.

F FisTeRs 28.03.2017

Tādā gadījumā uzrādiet viņiem maksājuma uzdevumu, kurā redzams Jūsu maksājums, kā arī pieprasiet informāciju par ko Jums ir jāmaksā atkārtoti! Rakstiet iesniegumu/ pretenziju ar jautājumiem viņiem un gadījumā, ja nesniedz atbildi, tad griežaties valsts iestādē - PTAC .

F fonsanta 28.03.2017

Paldies par ieteikumu, tā arī darīšu.

Likumsargs 31.03.2017

Parādu piedziņas firmām kauna nav vēl joprojām! Viņi izmanto, to, ka cilvēki nepārzin likumus un tāpēc krāpjas!
Parādu piedziņas izdevumi ir 7 EUR un ne centa vairāk.
Piedzinēji ieraksta 17 EUR cerībā, ka cilvēks neiedziļināsies un samaksās! Papildus 10 EUR parādu piedzinēji drīkst pieprasīt tikai tad, ja saņemot pirmo vēstuli vai telefona zvanu jūs nereaģējat un piedzinējam ir jāveic atkārtotas darbības pēc 14 dienām. Turklāt piedzinējam ir rakstiski jāpaskaidro no kurienes radušies papildus izdevumi 10 EUR!
Paus Konsult ļoti grēko šajā ziņā, jo viņi jau pirmajā vēstulē pieprasa 17 EUR, lai gan tas nav likumīgi!
Paus Konsult summē parādu un piedziņas izdevumus!
ATCERIETIES!
Piedziņas izdevumi nav parāds un summēt tos nedrīkst. Turklāt parāda summa jums jāmaksā ir kreditoram, nevis piedzinējam. Piedzinējam jāsamaksā tikai 7 EUR piedzinās izdevumus.
ATCERATIES!
Ja piedzinēja atsūta jums sarakstu ar saviem papildus izdevumiem, tad ņemiet vērā uz katru parādu var būt tikai viena vienība darbības. Paus Konsult nodarbojas ar pierakstīšanu!

Kā tikt vaļā varu paskaidrot privāti! Liksim tos piedzinējus likuma rāmjos.

F fonsanta 31.03.2017

Paldies, es jau viņus atšuvu- pārgāju pretuzbrukumā un teicu, ka viņi paši man ir parādā un lai atdod pārmaksāto summu. Turpmāk būšu gudrāks, lai gan ceru, ka ar parādu piedzinējiem vairs neiznāks sastapties, ko arī visiem novēlu.

A Armands Bulitis 20.06.2017

sveiki. man bija izveidojies parāds, visu nomaksāju arī tos piedzinēja 17 eur. Ir pagajis pus gads, bet veljoprojam esu viņiem sarakstā un tas ir vienīgais iemesls kapēc nevaru dabūt kredītu mājai. banka saka kad pazudīs ieraksts tad varēšu pirkt māju. KĀ VARĒTU ATBRĪVOTIES NO ŠĪ IERAKSTA?

F fonsanta 03.04.2017

Jana, es Jums iesaku privāti pakonsultēties ar zinošiem cilvēkiem- tādiem kā Fisters vai Likumsargs, kā juridiski pareizi PK nolikt pie vietas. Vēlu veiksmi!

medina 28.06.2018

Mums šodien tāda pati situācija,atnāk vīram sms lai nekavējoties apmaksā parādu 17€.Vīrs zvana viņiem un jautā kas pr lietu,atbilde sekojoša Jūs 2010 gadā nomaksājāt parādu Latvenergo bet pie viņiem esot palicis piedziņas izdevumu parāds 17€ kā arī 2014 gadā nosedzis Tele2 parādu kuram arī nav samaksāti piedziņas izdevimi 17€.Vīrs nelaipnajai sievietei saka lai atsūta epastā rēķinu kas sastāda šo summu,bet atbildē saņēma tikai 2gb rēķinus ar 17€ summu katrā no tiem bez nekādiem paskaidrojumiem.Vīrs zvanija atkārtoti,lai noskaidrotu kāpēc likumā noteiktajā kārtībā netiek veiktas darbības bet uzreiz piedzīti 17€ uz ko fiksi atbildēja kad atsūtīs atbildīgās personas telefona numuru,zvanot uz to atkal jaunu numuru izsniedza-kad beidzot sazvanijās ar kautkādu personu kas protams priekšā nestādijās bet paziņoja kad šis telefoniskais esot atkārtotais paziņojums-taču vīrs adresi nav mainijis gadiem un nekādas ierakstītas vai neierakstītas vēstules neesmu saņēmis uz ko sieviete atbildēja kad viņi esot.izsūtijuši un tā vairs neesot viņu problēma ja neesat saņēmis.Tad jau mums var piedzīt visi kas vēlās un ko vien vēlās.Viņi izlēmuši sūtīt sms pirms sniegšanas tiesā-Bezkaunība augstākajā mērā.Kā mums tagad rīkoties es nezinu bet vīrs ierakstija telefona sarunas ar šīm sievietēm.

F fonsanta 29.06.2018

medina, man liekas, ka viņi cilvēkus ķer uz muļķi cerībā, ka viņi vairs neatcerēsies tik senus notikumus. Īsti neticu, ka 17 eiro (ko PK pieprasa nelikumīgi) dēļ sūdzēs kādu tiesā. Ja mani iesūdzēs, es paņemšu labu advokātu un piedzīšu no PK vēl kārtīgu morālo kompensāciju.