Paus Konsults - Krāpšana

Labdien!
Man pie Paus Konsults bija vairākas lietas, kuras beidzot biju nomaksājusi š/g 3.jūnijā.
Piezvanot, lai noskaidrotu, vai mani beidzot izdzēsīs no melnā saraksta, biju nepatīkami pārsteigta par atbildi : Nē, jo Jums vēl ir parāds attiecībā pret mūsu firmu lietā CreditOn, Jums jāatmaksā parāda piedziņas izdevumi 17 euro apmērā.
Lieta tāda, ka sākotnēji tiešām CreditOn lieta bija Paus Consultam, bet, kad sāku pati interesēties par savām parādsaistībām, lai atmaksātu tās, lieta jau bija nodota Sergel parādu piedziņas firmai. Kā arī CreditOn lietu atmaksāju jau 2015.gada 23./24. Septembrī.
Vai viņiem ir tiesības piedzīt šos 17 euro no manis, ja parāds jau gandrīz kā gadu ir segts un draudēt ar paturēšanu melnajā sarakstā?

J

Komentāri (4)

Likumsargs 06.06.2016

Pēc Ārpustiesas parādu atgūšanas likuma piedziņas izdevumiem ir jābūt samērīgiem un MK noteikumi Nr.61 nosaka, ka piedziņas izdevumi ir 7,00 EUR, nevis 17 EUR!
Ja parāds ir dzēsts pirms piedzinējs ir atsūtījis jums paziņojumu, tad Jums nekas nav jāmaksā piedzinējam!
Lai ievietotu "melnajā sarakstā" piedzinējam ir jāinformē rakstiski parādnieks un tikai 30 dienas pēc paziņojuma nosūtīšanas šo informāciju drīkst darīt pieejamu trešajām personām!
Izlasiet MINISTRU KABINETA NOTEIKUMUS Nr.61

C Cundurs 07.06.2016

Kapec 7 €? Pats izlasiet noteikumus- kad paradu atgusanas izdevumu apmers var but 17€.. Persona nav minejusi parada apmeru- lai jus varetu sprist par sameribu. Likumsargs- lobejiet paradniekus?

Hmmm, Cundurs- lobejiet parādu piedzinējus?

P pundiurs 09.06.2016

un jus ko lobējiet- ka izmantot pakalpojumu un neatmaksāt ir labi? Mācīsiet to arī saviem bērniem? Nelikas, ka taa ir zagšana?

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes