Paus Konsults - Krāpšana

Šī gada sākumā Paus Konsults pārstāvji sāka mani "medīt" par parādu A/S Latvijas Gāze 17 euro apmērā kopš 2008.gada, un parādu par telefonu Nokia 7210, kurš tika ņemts līzingā 2004.gadā.
Par Nokia 7210 viņi gan man minēja tikai modeli un datumu, bet nav atsūtījuši nekādu info par summu utt.
Atzīšos, ka man bija parāds par telefonu, bet tas tika nomaksāts jau 2015.gadā tiesu izpildītājai Agnesei Biķei. Tie bija grūti laiki ģimenei, bet viss tika dzēsts.
Par parādu Latvijas gāzei man nebija ne jausmas līdz brīdim, kad 2015.gadā tika nobloķēts mans konts. Arī to samaksāju.

Jautājums, kāpēc šis uzņēmums cenšas izkrāpt no cilvēkiem, kas ir apmaksājuši parādus, naudu vēlreiz. Esmu pētījusi sūdzības un mans gadījums nav nebūt vienīgais vairāku gadu garumā?
Varbūt jāgriežas tiesā par krāpniecību?

I

A Artūrs Dante 24.03.2020

Cik var atkārtot Paus konsults ir tikai maziņš pavisam maziņš un melīgs parazītiņš, no kura jēga nekāda, viss ko māk ir nedaudz vaukšķēt.
Ja es Tev pateikšu zini - Tev bija parāds tad un tad un par to, ka es Tev to pateicu Tu man tagad esi parādā, cik tālu Tu mani pasūtīsi, domāju diezgan tālu, tik pat tālu ir arī šitie parazītiņi jāsūta.

I I.Kuzmina 24.03.2020

Paldies! Tā arī izdarīju. Tikai nesaprotu, kāpēc valsts iestādes pieļauj tik atklātas naudas izkrāpšanas, jo, palasot sūdzības, šis uzņēmums to netraucēti praktizē jau vairākus gadus.

D Darbadrosibaspadome Speciālista atbilde 24.03.2020

Iegaumējiet vienu lietu! Atbildi uz šo IR jāsniedz!
1) Ierakstītā vēstulē... saglabājot kvīti...
2) Rakstot iesniegumu VP ar formulējumu, par naudas izspiešanu pielietojot draudus
(jo vairāk, ja parāds ir nomaksāts)

A Artūrs Dante 24.03.2020

Darbadrosibaspadome nu kāds gan Jūs speciālists, nevajag runāt par to ko neziniet...
Kāda jēga rakstīt kaut kādas ierakstītas vēstules, iet uz policiju u.t.t. tērēt savu laiku, ja šitie pamuļķi jebkurā gadijumā NEKO izdarīt nevar - savus parādu piedziņas izdevumus viņi var pakārt uz sienas un kolektīvi viņam dancot apkārt, +, protams, bet tas jebkuram objektīvi domājošam cilvēkam ir paralēli, ielikt savā "datu bāzē" risk.lv, no kuras nepieciešamības gadijumā viens iebildums PTAC un esiet ārā.
Kāpēc dēļ viņiem iespringt un tērēt savu laiku, Jūs taču neiespringstiet dēļ pirdiena sabiedriskajā transportā, nepatīkami jā, bet sūdzību par to nerakstiet...

D Darbadrosibaspadome Speciālista atbilde 25.03.2020

Un protams ienākot bankā pēc (teiksim 5-6 gadiem) kredīta mājokļa iegādei, teiksiet: Es PTAC uzrakstīšu par to, ka Jūs nedodat man naudu, jo ir nesakārtots parāds!? Problēmu ir jārisina, jo vairāk ja tā ir izdomāta.
1) Ieraksts par jūsu nesakārtotam saistībām pats nepazudīs
2) Šāda tipa "firmas" paši nekur nepazudīs, kamēr cilvēki (tādi ka Jūs) ļaus tā ar sevi rīkoties
3) Es dodu padomu kā rīkoties, bet no Jūsu mutes nāk tukša muldēšana

un pēdējais: kāpēc ta Jūs SASPRINGSTAT ielienot citu cilvēku problēmās uzrakstot veselu komentāru? Turpiniet bojāt gaisu sabiedriskajā transportā tālāk!

A Artūrs Dante 25.03.2020

Lieta tāda, ka atšķirībā no Jums es par parādu piedziņas kantoriem un viņu izraisītajām "sekām" tiešām zinu, bet Jūs, kas sevi it kā sauc par speciālistu ir tikai ko dzirdējuši pa ausu galam.
Atsķirībā no Jums es reāli esmu palīdzējis cilvēkiem rakstīt iebildumus u.t.t.
Un, protams, ienākot bankā ņemot hiportekāro, kur kā ķīla ir dzīvoklis, ir pirmā iemaksa u.t.t. bankai tik tiešām aktuāls liksies kāds ieraksts par to, ka nav nomaksāti parādu piedziņas izdevumi (tieši par viņiem ir runa šajā sūdzībā)
1) ieraksts pazudīs tikko tiks celts iebildums par parāda esību, apmēru vai parādu piedziņas izdevumiem ierakstītā vēstulē un, ja viņš nav pazudis sūdzība PTAC visu atrisinās.
2) Šāda tipa firmas tik tiešām nekur nepazudīs, jo viņas valstiskā līmenī tiek pamatīgi lobētas, par ko pierāda kaut vai pilnīgi stulbais parādu piedziņas likums, kas ir kliedzoši nekaunīgs - dodot iespēju parazītiem iedzīvoties.
p.s. Liekās, ka Jums ir slikti ar redzi vai varbūt uztveri - iesaku aiziet pārbaudīties pie kāda speciālista (kurš tik tiešām, atšķirībā no Jums, tāds ir) - es esmu kā reiz tas , kurš traucē šiem parazītiem dzīvot - Es domāju Paus vēl atcerās un ilgi atcerēsies zvanus uz visiem viņu numuriem ik pa 5 sekundēm (ap 1000000 kopējais skaits :)

Problēma ir tajā, ka Jūs "speciālista" kungs/e par parādu piedzinējiem esiet dzirdējuši tikai pa ausu galam un Jūsu ieteikumi reāli nav nekā vērti, jo reāli dzīvē nepalīdzēs.

D Darbadrosibaspadome Speciālista atbilde 26.03.2020

Ja, specialists tu esi baigais! Par Cesiju kaut ko esi dzirdējis!?
Atvērsu tev un tādiem ka tu acis... Pat tavi 7eiro vai 14, vai 20 pieņemsim PAULS nodos GELVORA SERGEL, tā nodos Julianus inkasso, tu saņems paziņojumu no viņiem par parada esamību, un tavs it ka nelikumīgais parāds ir tapis par likumīgu un kamēr tu veiks 1000000000 zvanu ka auna piere, nekāds PTAC tev vairs nepalīdzēs.
Jautājums, vai viņi vērsies tiesā lai piedzīt to naudu no tevis? Visticamāk ka ne, bet bankā jaunu (citu) kredītu tu nesaņemsi, jo parāds tev ir un atzīme par saistību nekārtošanu ir... Staigās pa ne banku kredītu kantoriem un ņems naudu par lielākiem procentiem.
Vari arī tālāk stāstīt kāds tu esi "Robins Huds". Pēc 3-4 gadi šie cilvēki (kad piedzims bērns, vajadzēs lielāku dzīvokli vai māju) tev pateiks savu "paldies" par ieteikumu "uzlikt mīksto" uz problēmu un nerisināt viņu tad, kad bija iespējas un laiks.

Steroidman 24.03.2020

Cilvēki Es Jūs nesaprotu pirms maksājiet visādiem Pauskonsults,ANALUS un tamlīdzīgiem pajoliņu kantoriem pameklējiet informāciju par Viņiem.Krievu Youtube ir daudz ierakstītu sarunu ar tādiem mēsliem.Artūrs Dante ir daudz par Viņiem uzrakstījis.Un galvenais nevajag uztvert Tos,kas Tur strādā par cilvēkiem Viņi ir necilvēki morālie kropļi, kas par grašiem veic ekonomisko genocīdu pret saviem tautiešiem.Vienvārdsakot IZDZIMTEŅI.

I I.Kuzmina 24.03.2020

Protams, ka nenāk ne prātā viņiem maksāt. Bet kā lai no tādiem sabiedrību atbrīvot, ja iestādes neko nedara...

Steroidman 25.03.2020

Kuzmina Mūsu iestādēm ir uzšpļaut uz Mums pašiem jācīnās pret parazītiem.Man prieks,ka Tu to dari jo Mūs būs vairāk un Mēs runāsim par To jo tad šakāļiem dibeni svils vairāk.Un cilvēkiem atvērsies acis un sāks domāt ko Viņi dara un Kam maksā pēdējo naudu.

A Artūrs Dante 26.03.2020

"Speciālist" Tu tikko uztaisiji manu dienu :)
Varbūt pamēģiniet kaut vai nedaudz ar juridisko pusi parādu piedziņā iepazīties - savādāk kā "speciālists" esiet derīgs tikai bērnudārzā pasakas stāstīt.
Ņemot vērā, ka esmu uzrakstijis ŠAJĀ portālā vismaz 30 komentārus par to, kas ir cesija un ko viņa ziemā ēd, nē nezinu, protams, ka nezinu.
Es vienkārši lasu un brīnos, par cik Jūs nopirkāt no saita uzrakstu "Speciālista atbilde" ?
Kā var ar cesijas līgumu likumiski pārņemt parāda piedziņas izdevumus ? :)))))))))))))
Ņemot vērā faktu, ka tā jau 99% parādu piedziņas kantoru cesijas lietas ir pirktas portfeļos par 1-2%, no parāda pamatsummas, kur pat parādnieka vārds un uzvārds neparādās, kā viņi var sagatavot cesiju par parādu piedziņas izdevumiem ? :))))))))
Vai kāds ir atcēlis PĀAL 8.4 un PĀAL 7.3, ja tik ļoti bail par baltu kredītvēsturi
Visvairāk man smiekls nāk par "speciālista", bažām par tīru kredītvēsturi - lūk kur parādās nozombētā auna domāšana, ka bez kredīta jau nekur paņem 100, atdod 200, lūk mērķis! :) - Strādāt neesi mēģinājis "speciālist" ?
100000 zvanu tomēr paralizēja parazītu darbību - esi dzirdējis par VoiP IP ? :)))))

н Незнайка 27.07.2020

О! Меня сейчас достаёт тётенька из Paus Konsults за долг, который я оплатила в 2013 году в Латтелеком. 17 евро требуют, которые я должна ИМ ЗА УСЛУГУ ВЫБИВАНИЯ ДОЛГОВ!
А у меня никто ничего не выбивал, я была не согласна с Латтелеком, но мы все savstarpēji уладили.
И теперь с меня требуют 17 евро за услуги, которых я не заказывала.

D Dusmas 10.08.2021

SIA "Julianus Inkasso Latvija"Vēl viena kolektora kantoris kas velk naudu itkā par parādu viņi kopā ar sohocredit sadarbojas!brīdina visus kas ņēma kreditu sohocredit.lv tagad jūsu dati ir šajā kontori un viņi ar prieku darbojas lai velkot naudu tad ja jūs samaksājot visu!