Paus Konsults - Jautājums

Es vēlējos noskaidrot vai PK ir tiesības mani meklēt caur cilvēkiem ar kuriem man nav nekāds sakats? Jo viņi zvanīja uz mana bērna tēva māsas darba vietu un sāka meklēt. Kad es viņiem pateicu ka man nav nekāda sakara ar to cilvēku jo es ar bērnu tēvu neesmu ne kopā ne precējušies ,bet mani rupji sakot nolamaja kā suni. Jā es saprotu savas saistības ,bet nju nejau manas problēmas klārēt svešiem man cilvēkiem. Man pat neatļāva normāli neko teikt ,jo visu laiku man tikai lamāja. Kā nekā man liekas ka man ir tiesības kaut ko arī teikt ,pa šito visu ,jo tas man liekas vairāk nav nemaz tik personīgā informācija ka viņi saka ja jau svešiem cilvēkiem saka.

Un piedodiet ja teksts ir neskaidrs ,jo rakstot nav tik viegli izteikt.

K

L Lepnā Lavīze 16.08.2017

Viss ir saprotams. Viņi, visticamāk, meklējuši pa sociāliem tīkliem vīru kā kontaktpersonu un uzdūrušies uz kādu, kas draugu lokā ar vienādu uzvārdu. Protams, rīcība nekorekta. Vismaz stādījās priekšā?

K Kristadz 16.08.2017

Tur jau tā lieta ka nestadījas priekšā ,vienkārši pateica ka mēģināja mani sazvanīt un viss. Pateica par ko bet nju tas šausmīgais tonis bija visām pāri. Es jau teicu ka mums nav nekas ka tikai kopīgs bērns ,bet pateica ka viņai vienalga lai meklē naudu kaut vai no radiem ,jo viņai tiešām tas neinteresēja nekas ,ko teicu. Galvenais ka nevis uzrunāja uz 'Jūs' bet uz 'Tu' 'Tev' u.t.t.

J Jolanta Lapsane 16.08.2017

Viņiem ir vienalga,kaut zodz to naudu,parāds jāatdod,bet viņiem nav tiesību meklēt caur trešajām personām un teikt ka jums ir parāds.Kaut gan nav likums,kas viņus regulē,bet ir likums,kas aizliedz viņiem runāt par jūsu paradsaistibam ar nesaistītām personām.

G Guntis 16.08.2017

Mūsdienās ir jaukie telefoni(saprotu ne visiem ir) kuros var ielādēt ļoti jauku programmu SARUNU IERAKST, tiklīdz šie zvana, programma automātiski ieraksta sarunu ko Jūs ar viņiem runājāt..
Pēc tam šo sarunu, var nosūtīt gan šiem, lai paklausās sevi no malas, jo noteikti vairs neatceras ko teica, gan arī var nosūtīt šo sarunu uz attiecīgām iestādēm..

Saprotu, parādus ir jāatdod, bet ne pēc viņu uzbraucieniem..
Ja parāds nav cedēts(pārdots viņiem) tad var maksāt kreditoram un viņiem tikai piedziņas izdevumus..

Jūsu gadījumā, tikai ierakstīt sarunu un nemaksāt svešus parādus.

L Lepnā Lavīze 17.08.2017

Viņiem vajadzēja tikai informēt par parādsaistībām, nevis moralizēt un aizskart! Pieņem darbā visādus bez juridiskās izglītības, kura atalgojums atkarīgs no piedzītās summas, un tad tādi cenšas. Topika autore vispār varēja neielaisties nekādās sarunās, jo pēc zvana nevar identificēt personu.