Paus Konsults - Jautājums

Sveiki. Lasot sūdzības sāku domāt, maksāt 1400€ par ferratum parādu Paus Konsults vai labāk sagaidīt tiesu un maksāt tiesu izpildītājai? Sapratu ka ferratum ir zagļu kantors, bet izskatās ka Paus Konsults ir vēl lielāks zagļu kantoris. Negribās pārmaksāt arī viņiem.

02.07.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Komentāri (9)

M mancave 02.07.2020

забей на долг. И на их постоянные письма и звонки. Они очень редко подают в суд. Это им не выгодно. Жди суда.

A Alex2266 02.07.2020

Strīdu ar Ferratum var atrisināt iesaistot arī PTAC! Nekādiem pautu konsultiem un tiesu izpildītājiem neko nevajag maksāt!

A Artūrs Dante 02.07.2020

Sveiki, palasiet manus iepriekšējos ieteikumus un komentārus, esmu daudz vērtīgu informāciju uzrādījis saistībā ar parazītiem paus, kategoriski viņus ignorējiet un gaidiet tiesu, kura visticamāk nebūs, ja rodās kādi papildus jautājumi droši man rakstiet PM :)

Steroidman 03.07.2020

Ne centa nemaksāt.Tiesas izdevumi būs apmēram 65€.

A Artūrs Dante 03.07.2020

Steroidman tiesas izdevumi ir atkarīgi no vairākiem faktoriem, sākotnēji viņi ir jāmaksā pieteicējam, viņus var apskatīt https://tiesas.lv/e-pakalpojumi/nodevu_kalkulators/
Bet tajā pat laikā cik man ir pieredze saistībā ar visādu ātro kredītu šaragām un parādu piedzinējiem, viņi 99,99% gadijumos cenšās veidot pieteikumus par bestrīdus piespiedu izpildīšanu cerot uz "parādnieka" nezināšanu, kas diemžēl vairākos gadijumos arī nostrādā, kad "parādnieks" atzīst summu pilnā vai daļējā apmēra, nevis atceļ šo pieteikumu pilnībā tādejādi ka vienīgo veidu atstājot civilprocesu, uz kuru parādu piedziņas kanoriem iet ir ļoti neizdevīgi, jo visticamāk viņu prasība tiks atdzīta par nepamatotu un pašiem arī būs jāmaksā visi tiesas izdevumi, nevis "parādniekam".
Papildus tik tiešām ir liels prieks, ka adekvāti reaģē uz šādiem parazītu kantoru murgiem :)

Steroidman 03.07.2020

Es vienkārši gribēju pateikt,ka šakālēni biedē cilvēkus sakot,kad būs jāmaksā simtiem par tiesas izdevumiem,advokātiem,tiesu izpildītāja darbu utt. Un cilvēki sāk maksāt Šiem šakāļu kantoriem.Mans radinieks bija sagrābies ātros kredītus un maksāja atdeva pēdējo naudu,kad Es uzzināju teicu,ka pietiek barot parazitus.Radinieks:Kā Viņi Mani iesūdzēs Tiesā Man būs jāmaksā tūkstoši.Ieteicu lai palasa Artūra Dantes rakstus uzreiz nomierinājās un ne centa Augļotāju kontā nav iemaksājis.Palasiet viss izskaidrots parasto cilvēku valodā.Un galvenais par brīvu.

Likumsargs 05.07.2020

Ja parāda summu uzreiz visu nevar samaksāt Ferratum, tad izdevīgāk ir gaidīt tiesu.
Nevajag piekrist bezstrīdus summai. Summu vajag apstrīdēt. Varat apstrīdēt to summas daļu, kas ir kavējumu procenti un piedziņas izdevumi, ja tie ir lielāki par 7 EUR. Tiesā jāuzraksta iesniegums, lai samazina kavējumu procentus un piedziņas izdevumus, ja tie ir lielāki par 7 EUR. Parasti tiesa to arī dara, bet tikai ja uzrakstīsiet iesniegumu. Pati tiesa jums neko nepiedāvās.
Kas attiecas uz Pausu, tad ignorēt vēstules nevajag, uz tām vajag atbildēt, jo likums parādniekam uzliek par pienākumu sadarboties ar parādu piedzinēju. Piedzinēji gan šo sadarbošanos izprot savādāk, bet arī atbildēšana uz vēstulēm un zvaniem skaitās sadarbība. Tas, ka jūs nevarat ar piedzinēju vienoties šajā sadarbībā, tas ir cits jautājums, bet tiesa ņems vērā, vai jūs sadarbojāties vai nē ar parādu piedzinēju.

Steroidman 05.07.2020

Kāda sadarbība ar parādu piedzinējiem Tiesai pilnīgi pajāt uz zvaniem vai vēstulītēm ko viņi sūta.Tikai ierakstīta vēstule ar izsekošanas numuru var pierādīt ka Esi sadarbojies ar parazītiem.Neesmu redzējis ne vienu ierakstītu vēstuli no parazītu kantoriem tikai zvani un toletes papīrs ko viņi sūta gadiem.

A Artūrs Dante 05.07.2020

Likumsargs es jums dažos punktos piekrītu, dažos nē.
"Ja parāda summu uzreiz visu nevar samaksāt Ferratum, tad izdevīgāk ir gaidīt tiesu." - pilnīgi noteikti jā.
"Nevajag piekrist bezstrīdus summai. Summu vajag apstrīdēt. Varat apstrīdēt to summas daļu, kas ir kavējumu procenti un piedziņas izdevumi, ja tie ir lielāki par 7 EUR. Tiesā jāuzraksta iesniegums, lai samazina kavējumu procentus un piedziņas izdevumus, ja tie ir lielāki par 7 EUR. Parasti tiesa to arī dara, bet tikai ja uzrakstīsiet iesniegumu. Pati tiesa jums neko nepiedāvās." - Bezstrīdus piespiedu process vienmēr ir jaatceļ pilnībā, sākotnēji nevajag piekrist nekādai summai - vispār nekādai. Jo tālākā civilprocesā summa būs jāpierāda prasības iesniedzējam, piekrītot kaut daļai viņa jau automātiski tiek pierādīta.
"Kas attiecas uz Pausu, tad ignorēt vēstules nevajag, uz tām vajag atbildēt, jo likums parādniekam uzliek par pienākumu sadarboties ar parādu piedzinēju. Piedzinēji gan šo sadarbošanos izprot savādāk, bet arī atbildēšana uz vēstulēm un zvaniem skaitās sadarbība. Tas, ka jūs nevarat ar piedzinēju vienoties šajā sadarbībā, tas ir cits jautājums, bet tiesa ņems vērā, vai jūs sadarbojāties vai nē ar parādu piedzinēju." - arī piekrītu tikai daļēji, JO parādu piedziņas kantorim sākotnēji ir jāpierāda, ka viņam vispār ir tiesības ko prasīt, lai varētu turpināt sadarboties - t.i.kreditoram ir jāinformē "parādnieks" par šāda kantora piesaisti, Nekādā veidā nepiekrītu apgalvojumam, ka telefonsaruna skaitās sadarbība, jo ar telefona starpniecību, es varu stādīties priekšā kaut vai kā māte Terēze, tikai officāla sarakste un nekā savādāk. Manā izpratnē sadarbība ar parādu piedzinējiem ir "sadarbošanās viņus sūtīt ļoti tālu", vai tas viņiem patīk vai nē tas jau ir cits jautājums.

Likumsargs jebkurā gadijumā es Tevi uzskatu par vienu no labākajiem sūdzības.lv komentētājiem, lai gan šādos tādos punktos manas domas par "parādnieka" darbībās pret parādu piedziņas kantoriem samērā radikāli atšķirās.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes