www.sudzibas.lv Paus Konsults Izliekās un draud

Paus Konsults - Izliekās un draud

Esmu parādā parex bankai 300ls par 3 kartēm (katra 100ls) no kuriem jau kādi 100ls atdoti. Katru mēnesi saņemu zvanus no Paus Konsults, ka summa ko maksāju esot pa mazu! Izvairīties no apmaksas netaisos, bet summsas ko varu samaksāt ir mazas, bet vienmēr regulāri (min 15ls mēnesī) nesen saņēmu no viņiem zvanu kur itkā izlikās par prokorori un mana lieta ir nodota tiesai un vairs itkā uz Paus Konsults neattiecās . Draudēja, ja nesamaksāšu naudu 50ls sākšot tiesas procesu būšot par katru parādu jāmaksā vel papildus 150Ls. Tākā viņu noteiktajā termiņā summu es nevareju samaksāt saņēmu atkal zvanu no Pauss Konsults, ka kāpēc es nepildot norunātās prasības par 50ls. Tajā brīdī sapratu, ka viņi tikai izlikās par k-kādu prokorori!!! Tagad zvanīju viņiem nolēmu sartunu ierakstīt un pirms sarunas nobrīdināju viņus, ka veicu ierakstu un protams kad mēģināju viņiem atgādināt par sarunu kur itkā esot runājusi kāda prokorore atbildēja, ka viņi esot juridiskā kompānija un tur prokorore nestrādājot. ātri pārtrauca sarunu kaut arī man bija vel kaudze ar jautājumiem. Kā piemēram kādēļ viņi man lika naudu aiņemties kaut no vecākiem vai draugiem? Kādēļ uzdeva tādus jautājumus kā cik es pelnu, kur strādāju.
Gribēju jautāt ko varu darīt, lai varētu turpmāk maksāt naudu pašiem parex nevis Paus?

V

R RK 04.08.2010

tava kļūda bija tas, ka brīdināji viņus par sarunas ierakstu. loģiski, ka tad viņi neko tādu neatkārtos.

L Likumsargs 04.08.2010

1-Jums ir līgums ar Parex, nevis Paus Konsult, tādēļ jums nevar būt nekādu juridisku attiecību ar šo firmu. Ja Parex ir izvēlējies Paus Konsult kā pakalpojumu sniedzēju, tā ir paša Parex darīšana. Parex taču nav šo parādu cedējis, tādēļ neņemiet galvā Paus konsult draudus!
2-Maksājiet pa tiešo Parex un ignorējiet Paus Konsult.
3-Uzrakstiet sūdzību PTAC par paus Konsult darbībām.
4-Uzrakstiet iesniegumu policijā par izspiešanu.
5-Turpmāk kontaktējoties ar šo firmu obligāti ierakstiet sarunas, pirms tam brīdinot par sarunas ierakstu, jo tad uzreiz būs cita attieksme un saruna nebūs paaugstinātos toņos!

OBLIGĀTI UZKARSTIET IESNIEGUMU PTAC!!!
Tas papildinās mūsu materiālus par šo firmu un mums būs iespēja ātrāk sākt procedūru, lai atņemtu šai firmai darbības licenci, jo šī ir viena no tām firmām, par kuru ir visvairāk sūdzību. Šī firma arī ir viena no tām, kas pati neievēro ne Civillikumu, ne Krimināllikumu!

Man nav saprotams kā var norunāt prasības?

Jums taču ir Parex konti, kurā jūs maksājāt naudu par šīm kredītkartēm! Turpiniet maksāt uz šiem kontiem, tikai uzziniet no Parex kādi ir soda (kavējuma) procenti, jo tie arī jums ir jāmaksā.
Paus Konsult jau pierēķina savus piedziņas izdevumus, kuri ir nelikumīgi un pēc Civillikuma viņiem nav tiesības pieprasīt no jums piedziņas izdevumus, jo:
-šo pakalpojumu apmaksā pakalpojuma pasūtītājs;
-tiesas lēmuma nav, tātad bez tiesas lēmuma šādi maksājumi ir nelikumīgi!

Paus Konsult darbinieki ir tik rupji, jo no iekasētās naudas ir atkarīga viņu alga! Visi darbinieki šajā firmā ir individuālā darba veicēji un nodokļus valstij nemaksā, zinu, ka VID sācis pārbaudi attiecībā uz šīs firmas darbiniekiem.

LATVIJĀ TIESĪBAS VEIKT INKASO DARBĪBAS IR T I K A I ZVĒRINĀTIEM TIESU IZPILDĪTĀJIEM (pēc tiesas lēmuma) UN VALSTS IEŅĒMUMA DIENESTAM! Cits neviens jūs nevar un nedrīkst piespiest kaut ko maksāt!

L Likumsargs 04.08.2010

Ja sarunas ierakstiet, tad obligāti ir jābrīdina, ka saruna tiek ierakstīta, jo ja lieta nonāks līdz tiesai un jūs nebūsiet brīdinājusi, ka saruna tiek ierakstīta, tiesa neņems vērā to, ko Paus darbinieki jums teikuši pa telefonu, jo tas nevar kalpot par pierādījumu.
Tāpēc brīdiniet un runājiet!

J Jānis 08.03.2011

Paus Konsults ir tāda pati krāpnieku un noziedzinieku firma kā daudzas citas latvijā.Parazitēt uz citu cilvēku naudu to jau viņi tikai prot. Tapēc es iesaku nelikties ne zinis ja kāds jums no šīs firmas sāk draudēt par kaut kādiem mistiskiem parādiem. Bet gan griezties patētētāju tiesību aizsardzības birojā un ja tur nespēj palīdzēt, tas griezties tikai vienīgi ECTT(Eiropas cilvēka tiesību tiesā)!Un pašiem piedzīt sev par labu dubultsummu vai trīskāršu apmēru kādu viņi gatavojas no jums izkrāpt. Domāju ka visu šo firmas darboņu vieta ir cietumā firmas licenzes anulēšana un likvidēšana. Tapēc meklēju domubiedrus un līdzīgi nelaimē nonākušos apkrāptos cilvēkus pieliksim vienreiz punktu visām LATVIJĀ pastāvošajām SIA un valdībai pieprasīsim no mainīt SIA uz SPA(SABIEDRĪBA PILNU ATBILDĪBU)labi ka es nedzīvoju lv