Paus Konsults - Izdevumi

Labdien.
Mans parāds tika no Paus Konsults tikai nodots Ferratum Latvia, kuram visu parādu apmaksāju tai skaita parāda atgūšanas izdevumus 10 eur. Lieta tika slēgta. Pēc 5 mēn. pēkšņi vēstule no Paus Konsults, lai nomaksāju viņiem parāda atgūšanas izdevumus 17 eur? LIKUMS nosaka max 17 eur, tad jau sanāk, ka parādu pārdod viens otram un tik katrs piedzen savus atgūšanas izdevumus? Likumā nekas tāds nav teikts.

Komentāri (4)

Likumsargs 09.11.2017

Likums nosaka: parādu atgūšanas izdevumi ir 7 EUR, nevis 17 EUR. Piedzinēji izmanto, to ka cilvēki nezin likumus un pieprasa uzreiz maksimālo summu 17 EUR. Lai gan likumā ir noteikts, ka parāda atgūšanas izdevumi ir 7 EUR un tikai, tad, ja piedzinējam ir jāveic atkārtotas darbības, tad piedzinējs var papildus pieprasīt 10 EUR, tātad kopā 17 EUR. Atkārtotas darbības likuma izpratnē ir, ja saņemot pirmo vēstuli no piedzinēja, jūs 14 dienu laikā nereaģējat un piedzinējs pēc 14 dienām sūta jums nākamo vēstuli.
PTAC jau Julianus par to ir sodījis, laikam būs jāpasaka kolēģiem lai Pausu papurina!
Turklāt, ja esat visas saistības dzēsis, tad to arī pierādiet Pausam un neko nemaksājiet!

A AApsis 09.11.2017

Ta ir veca shema! Parada nav, viss samaksats, bet, par mistiskam darbibam pieprasa EUR 17,-

Mana gadijuma, upuris 2. trollesanas diena samaksaja un aizmirsa. Es nemaksatu, lai dodas uz tiesu!

Оккупант 10.11.2017

Я как потребитель на вашей стороне, но уже в который раз хочу сказать что не верится что это об Feratum.

K Kicha 16.11.2018

Jums nekas nav jāmaksā-ļoti izplatīta shēma-pieprasīt 17e pēc parāda nomaksas par mistiskiem izdevumiem.
Civillikuma 2307.pants nosaka, ka piedziņas izdevumi jāsedz pilnvarotājam. Tātad, parādu varat nomaksāt īstajam kreditoram, bet parāda piedzinēju kompānijai visus izdevumus (piemēram, par vēstuļu vai brīdinājumu nosūtīšanu) sedz persona, kas konkrēto kompāniju pilnvarojusi veikt piedziņas darbības (pakalpojumu sniedzējs

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes