Paus Konsults - Iebiedēšana

Atzīstu, man ir kredīts. Šie man šodien pazvanīja, pateica, ka man jāmaksā kredīts, pavaicāju cik. Šie atbild - 120 eiro a vēstulē kuru viņi man atsūtījuši rakstīts 115 eiro. Nu viņi man prasa vai es varu šodien vai rīt apmaksāt pilnu summu, es atbildu, ka nē. Viņi man pateica, ka tad lai līdz piektdienai samaksāju 50 eiro. Viņi nosauca manu darba vietu un pateica tā - tas tikai formalitātei. Un nākošais teikums - ja jūs nesamaksāsiet tos 50 eiro, mēs zvanīsim uz jūsu darba vietu. Es daudz esmu lasījusi par to kā viņi muld un speciāli manipulē, bet tas mani tiešām biedē, manā darbā nevienam par to nav jāzin ! Un pie tam kā viņi gudrīši iedomājas to, ja viņi zvanītu uz manu darbu un izstāstītu manai darba devējai to kas nemaz nav viņas darīšana vai man turpmāk vispār būtu kaut viens cents ko viņiem samaksāt ? Un man patīk, es vēl neesmu samaksājusi tos 115 eiro bet viņi iedomājas, ka es bez problēmām jau šodien varu to summu samaksāt. Es nezinu ko darīt.

Dainis 09.05.2018

Bez jūsu piekrišanas viņi nevar apmeklēt jūsu darba vietu, vērsieties PTAC. Varat maksāt kaut pa 5 eur mēnesī, parādi, kas ir zem 1000 eur neviens tiesāties neiet.

D Darra 21.08.2018

Sodien vini man atsut meilu, ka par atlikuso paradu 60 euro nodot lietu tiesas izpilditajam...

Paus Konsults neizsniedz kredītus, bet nodarbojas ar parādu piedziņu, nevajag nu tēlot iebiedētu cietēju!

Оккупант 13.05.2018

а это уже реально становится интересно. с меня они тоже требовали 50 евро. а что это за такса такая? и после того, как я не оплатила эту сумму судя по ситуации они вернули дело в банк.