www.sudzibas.lv Paus Konsults drausmīga attieksme tas vēl nav viss

Paus Konsults - drausmīga attieksme tas vēl nav viss

Man ir parāds ar kuru nodarbojas kantorits Paus konsults!Parāda summa ir 400 Ls.Esam vienojušies,ka katru mēnesi vairākas reizes veikšu maksājumu!Solijumu esu izpildijusi,un par marta mēnesi iemaksāju viniem 80 Ls.Vakar saņēmu no viniem zvanu(saruna protams bija pretīga,cieņas pret mani nebija nekādas,draudi skanēja loti parliecināti).Saruna sākas ar to ka mana maksāšana ir smieklīga un vieniem tas neder un tāpēc dokumenti nodoti tiesvedībā!Pec šādiem vārdiem viņa nometa klausuli.Es protams viņai pārzvaniju,mani vienkarši interesēja kāpēc tā ir,jo mēs taču sarunājam...Viņa teica ka nekas tads sarunats nebija,ka saruna tiek ierakstīta,un kā man vajadzēja maksat katru nedeļu pa 40 Ls...saruna beidzās ar to,ka man līdz ritdienai ir jasamaksa 40 ls,ja nē tad būs slikti.Ko darīt šada situācijā es nezinu!Ja es samaksāšu tos 40 Ls,kur ir garantija,ka pēc 2 dienam es atkal nesaņēmšu no vieniem līdzīgu zvanu?!

L ludmila 04.04.2012

Palasiet, lūdzu, citas sūdzības un komentārus par Paus..

I Ilona Freimane 04.04.2012

Es nesaprotu, kapēc jus vispār maksājat tai kaktu firmai...? Jus ir jamaksā tai firmai kurai esat parādā vai kreditoram, bet "pauls konsults"nepārskaitiet nesantīma, jo viņi darbojas pretlikumīgi. Es jums ieteiktu aiziet pie jurista un viņš jums visu pastāstīs.

M Malda 04.04.2012

'' līgums ir nodots parādu piedziņas kompānijai un visus jautājumus skaidrot ar viniem'', ta man atbildēja firma no kuras aizņēmos!

M murrr... 04.04.2012

Po svoemu opitu skazhu? eti firmi neviplachivajut dolgov vashih. Nado idti k tem? kome Vi dolzhni i platitj na prjamuju. 7 let obratno moj dolg bil 300ls, kotorij ja oplatila odnim razom kollektorskoj kontore. I chto Vi dumaete? Te komu ja bila dolzhna-kollektor po sej denj esche ne otdal 100 Ls. I ta firma menja periodicheski tormoshit. A kollektori govorjat, chto oplatili. Vot tak. Posilajte ih v les i ne lomajte sebe golovu. Vsjo ravno nikomu potom nichego nedokazhite.

I Ilona Freimane 05.04.2012

Ja jusu parāds nav cedēts/pārdots, tad jums nekas nav jamaksā. Gaidiet tiesu un jus būsiet tik vinētājs. Varbut tiešām aizejiet pie jurista.

J Jautājums 11.04.2012

Cik ilgā laikā pēc tiesas sprieduma parāds ir jānomaksā? Saprotu, jo ātrāk, jo labāk, bet, ja algas diena ir maija sākumā, ko tad?

F FAS 11.04.2012

Pat kja parads ir cedets, l jabut dokumentam kas to paliecina.Un ir pret likumu uzlikt procentus kas parsniedz parad summu. Un veltiesa vini neliks, baigais laiks un sie parasti tagad zaudee.

A aldis007 24.04.2012

Malda, sūtiet tak to PAUTS KONSULTS DIRST! Jums nekas viņiem nav jāmaksā!

stephany 24.04.2012

rindu uz tiesu Tu gaidiisi vismaz gadu... un peec tiesas 60 dienas neko veel nepiedzen, jo tas ir laiks, kad Tu vari paarsuudzeet spriedumu, tad tiesu izpildiitaajs pieprasa 3 dalju no taviem ienaakumiem ikmeenesha, kameer nomaksaa paraadu..
tiesaa tieshaam samazinaas procenti, tie paliek vien aizdevuma apmeeraa, nevis vairaaki simti, ka parasti pieprasa shiis firmas
es personiigi par tiesas izdebvumiem samaksaaju apmeeram 40ls, bet vinneeju apmeeram 400ls, ko pirms tam man prasiija procentos aizdeveeji un pausi...taatad par 360ls izdeviigaak bija atdot to tiesai
katram jau savs staasts, bet man bija taa
aatraak tiesaa nonaak vekselji, bet shie taa saucamie aatrie aizdevumi gaida diezgan garu rindu