Paus Konsults - Draudi

Gribu sākt ar to, ka šodien saņēmu zvanu no Paus konsulta, neatcerēšos sievietes vārdu. Viņa saka, ka neesmu maksājusi no decembra mēnešā, ja Es maksāju pa daļām, ok martā samaksāju tikai 5.00 Ls, jo mainīju darbu, vecejā nesamaksāja. Es viņai visu izskaidroju, bet tai sievietei bija pohuj. Viņa man pa telefonu pateica, ka šodien manu lietu nodos tiesai visu tiesa man atņems, utt. Un pirmkārt ļoti rupji runāja. Beidzām runāt, pēc minūtes zvana manam draugam, protams viņš nepacēla, jautājums ir tāds, kur tad viņa dabūja drauga numuru?! Prasīja kur strādāju, protams Es viņai neatklāju, jo zinu ka zvanīs uz darba vietu. Es domāju maksāt savam kreditoram un viss.

P.S. vārds tai sievietei Anna, jo mēs vēl sarakstījāmies caur e-pastu. Viņas numurs 20372246

I Ilona kušš 23.03.2012

Sveika!!! Nākamreiz tu viņai pasaki, ka maksā firmai kurai esi parāda un, ka tai kaktu firmai nemaksāsi, jo tev ar viņiem nav nekāda līguma:) Ja viņa neliek mieru, tad piedraudi ar juristu :)
lai veicās!!!

Likumsargs 23.03.2012

Palasiet komentārus pie citām sūdzībām par parādpiedzinējiem un tad sapratīsiet, ka jums nav ne pienākums, ne arī likumīga pamata sadarboties ar šīm reketieru firmām!
Kas attiecās par Paus Konsult, tad PTAC jau sodīja šo firmau ar naudas sodu par rupju un pretlikumīgu darbību! Uzrakstiet sūdzīvu PTAC, lai šos soda vēlreiz!

L Laffra 10.12.2013

likumsakarīgi;) ari man viņa zvanās, un liet tāda, ka es maksāju savu parādu pa daļām, katru mēnesi ieskaitot ne mazāku summu kā 5.00, bet viņa mani tironizē, ka summa esot pārāk maza, un viņai neinteresē, ka esmu nestrādājoša māmiņa kas vien audzina bērnu. kā varu tā maksāju. par tiesu, protams, ari man šādi draudi tika izteikti, esmu studejusi tiesvedību un jurispudenci, un zinu, cik tālu viņi vispār var iet, un tas ko viņa dara ir pilnīgs absurts. Mana parādsumma bija 70 ls, un nevien a tiesa neuzņemsies iesākt lietu tādas summas dēļ un pašam puls Kosultam tas nemaz nav izdevīgi ;)