Paus Konsults - Draud

Sūdzība ir tāda! Šodien saņēmu nepatīkamu zvanu no Paus konsulta, Ilonas! Sākšu no sākuma, bija man kredīts paņemts no Soho credit 100.00 ls, divus mēnešus pagarināju bija ok, tad pazaudēju darbu, un nevarēju samaksāt, protams rakstīju vēstuli uz soho credit, un zvanīju neviens neatbildēja, tad manu lietu nodeva paus konsultam, saņēmu vēstuli, un uzrakstīju viņiem e-pastu. Atbildēja Ilona, Ar lieliem trekniem burtiem, lai steidzami iedodot viņai savu numuru, protams iedevu. Uzreiz arī man pazvanīja, ļoti nepatīkamā tonī saka ar mani runāties, kāpēc Es vispār ņēmu kredītu, utt, Es nometu klausuli, negribēju vinu dzirdēt! Viņa man dienā kādas desmit reizes ir zvanījusi, Es necēlu. Šodien 18.10.2011 bija neatbildēts zvans nepazīstams numurs, nu domaju ir jāpārzvana, pacēla Ilona viņa man stādijās priekšā, un sāka dirst ne pajokam. Es jau vakar protams biju samaksājis uz soho credit kontu 50.00 ls. Bija tēma tāda, kāpēc Es iedevu Soho credit sava labāka drauga adresi un savu kur dzīvoju, iedevu, tāpēc, mums aptīra paskastītes, tas tā. Viņa Ilona, man teica, ka tā ir krāpniecība, ka mani par to var ielikt cietumā, lai vairāk nemaksājot pārējo naudu uz Soho credit kontu, bet gan uz vinu Paus konsulta kontu. Viņa vēl teica, ja Es pēc diviem mēnešiem pateikšu viņai, ka Es nestrādāju Viņa mani nodos policijai par krāpniecību, viņa ir visus manus kainiņienus izprašņajusi. Un Viņa daudz ko vēl par manu dzīvi ir teikusi, kā var tā būt, kāda viņai daļa?? Ko man iesākt ar paus konsultu?

D Dainis 18.10.2011

Tas ir blefs neticiet piedzineju draudiem. ja esat parada galvenais to apzsinaties un runat ar kreditoru. paus kos ir tikai starpniekfirma. vina nav cedejusi nevienu kreditu tapec krapnieciba ir vinas puse par neslavas celsanu runajot ar jusu kaiminiem dabujiet lieciniekus dodiet prasibu civiltiesa un kredits ka ari citi izdevumi bus segti no jusu summas ko piedzisiet par moralo kaitejumu. Nebedziet no kreditoriem tas nav risinajums,

L Likumsargs 18.10.2011

1) Turpmāk visas sarunas ar šo Ilonu ierakstiet, protams pirms tam brīdinot viņu par to;
2) Parādniekam nav pienākums apmaksāt kaut kādus piedziņas izdevumus;
3) Samaksājiet Soho kredītam atlikušo summu ar visiem kavējuma procentiem un paprasiet izziņu, ka viņiem nav pretenziju;
4) Parādpiedzinējam nav tiesību informēt trešās personas par parāda esamību. Trešā persona var būt jebkura persona gan juridiska, gan privāta. Pat jūsu draugam (vīram, sievai) parādpiedzinējam nav tiesības neko stāstīt;
5) Latvijas likumdošana neparedz par parāda kavēšanu cietumsodus un kriminālatbildību;
6) Brīdiniet šo Ilonu nakamajā reizē, ka visas sarunas tiks ierakstītas un pieliktas pie iesnieguma PTAC un iesnieguma policijā par izspiešanu;
7) Jums līgums ir ar Soo kredit, nevis ar Paus Konsult, tātad jāmaksā jums arī ir tikai Soho Kredit, nevis Paus Konsult;
8) Bez tiesas lēmuma jums nevar neviens neko atņemt vai bloķēt, jums pat ir tiesības neielaist savā dzīvoklī šādus cilvēkus bez sankcijas.

GALVENAIS: NEKĀDAS NAUDAS NESKAITIET UZ PAUS KONSULT RĒĶINU, TIKAI UZ SOHO KREDIT!!!

Studējiet likumdošanu un jūs sapratīsiet, ka šie parādpiedzinēji jūs vienkārši krāpj!!!

L Likumsargs 18.10.2011

Drīz beigsies šo parādpiedzinēju patvaļa, jo tiek izstrādāta likumdošana, parparādpiedzinēju darbības kontroli un speciāla licensēšana. Par cik man ar Paus Konsult ir bijušas biežas saķeršanās, tad es būšu viens no tiem, kas darīs visu iespējamo lai Paus Konsult šo licenci nesaņemtu!
Pagaidām vienīgais parādpiedzinējs, kas atbilst parādu piedziņas kritērijiem ir "Creditreform", pārējie parādpiedzinēji Latvijā darbojās ar bandītiskām metodēm un viņiem licenci iegūt būs visai problemātiski. Pirmie šajā melnajā sarakstā ir Paus Konsult un Lindorff!

D dsgds 18.10.2011

Viņi tik pabaida ar tādām metodēm, galīgi neņem galvā un nekomunicē, 100 lati nav nekāds dižais parāds lai nervus sev bojātu.

Z ZINĀTĀJS 19.10.2011

Atkārtošu jau minēto.

1. Pasaki, ka sarunas tiek ierakstītas;
2. pasaki, ka 'vērsīsies policijā par izspīešanu;
3. Neko nemaksā tai firmelei, bet gan Soho;
4. Iesaki pastudēt civillikumu, kurā cita starpā minēts, ka parādnieks nesedz ar piedziņu sasitītos zaudējumus.
5. Un vēl it kā starp citu pasaki, ka Latvijā tiesu izpildvara pieder tiesai nevis Ilonai.

N Nja 19.10.2011

Domā ar galvu nevis dirsu autor! Nahren tev kredītus jāņem??

E Esesesseseseseses 19.10.2011

Nja, runā ar muti, nevis ar dirsu! Nahren Tu te tāds sūds esi vajadzīgs! :D :D :D :D :D :D

K KristineN 19.01.2012

Runājot par Paus Konsultu, šī firma un tās darbinieku rīcība ir absolūti nekorekta un nelikumīga. Šī firma "izceļas" ar to, ka "lien" personas privātajā dzīvē un ne savās lietās. Likums neparedz, ka kreditors vai viņa pilnvarnieks var "ložņāt" un kaut kur kaut ko izprasīt par personas privāto dzīvi, datiem, nodarbošanos, cikos guļās un cikos ceļas. Par to arī viņus ir jāsūdz tiesā. No pieredzes varu pateikt, ka līdzīgi izdaroties ar Creditreformu, viņi ātri aizmirsa gan zvanīt pa telefonu, gan arī pretenzijas, kuru sakarā pirms tam uzmācās. Pietika tikai iesniegt prasību tiesā.
Bez tam, Paus Konsulta juridiskās attiecības un saistība ar personām, kuru vārdā viņi piedzen arvien ir neskaidra, jo nevienu līgumu, pilnvarojumu vai tamlīdzīgu dokumentu uzrādīt nevar un arī neuzskata par vajadzīgu to darīt. Tas nav tiesiski un tikai pierāda to, ka šai sabiedrībai un tās vadītājiem it īpaši vispār nav ne mazākās sajēgas, par to, ko un kā var darīt un ko nevar darīt. Tā kā Paus Konsults un līdzīgie ir vienkārši jāiesūdz tiesā pēc "Civillikuma" 1. panta un 1635. panta un fizisku personu datu aizsardzības likuma, kā arī Satversmes 8. daļas par privātās dzīves, mājokļa un korespondences neaizskaramības neievērošanu, rupju pārkāpumu.

L lordsons 26.01.2012

paus konsults ir Individualais uznjemums nevis SIA-sutiet vinju d.rst

L Laumiņa555 12.09.2012

Labdien!
Vai jūs lūdzu man varat ieteikt, ko man darīt, kā rīkoties, ja Paus Kosults mani nemitīgi traucē ar telefona zvaniem, īsziņām, un draudiem par kriminālpantiem utt...
Aprakstīšu savu īsi savu situāciju.
2008 gadā es no HANSA BANKAS aizņēmos 1000 ls, kurus solījos atmaksāt, katru mēnesi tekoši maksāju, līdz negaiditi zaudēju darbu, zuda ienākumi, nespēju bankai vairs atmaksāt prasīto ikmēneša summu.lūdzu mazāku ikmēneša summu bankai atmaksāt, taču vinji nepiekrita.Lidz ar to, es pilnība vairs nespēju ne ko bankai atmaksāt, jo biju bezdarbniece, un mazs bērns vēl jauztur, ienākumi 8 ls bērna pabalsts.pagāja apmeram 2 gadi, un to manu lietu pārņēma Paus Konsults, sāka man rakstit, zvanīt, es veljoprojam biju bezdarbniece, bērnu pieskatīju.mans parāds bija aptuveni 800 ls palicis Hansa bankai, taču šogad Paus Konsults man piedzen 1700 ls.Ši gada aprīlī 'viņi man zvanija un draudēja, lai katru mēnesi es maksāju 40 ls, taču apskaidroju, ka nav tik lielas naudas summas patreiz, es varu 20 ls maksāt, vinji nebija mierā ar manu piedāvājumu, līdz ar to es sabijos, un pāris mēnešus viņiem maksāju pa 40 ls, apmēram esmu nomaksājusi 130 ls.taču es šo menesi nespeju vairs tik lielu summu samaksāt, jo iepriekš aizņēmos no radiem, lai tik viņiem samaksātu, bet šobrid nespēju, es velreiz vinjiem piedāvāju uztaisit atmaksas grafiku, kur maksātu 20 ls mēnesī, taču vinji nepar ko nav ar mieru, draud atkal ar kriminālistiem, policiju, ka es esot izkrāpusi no Hansa bankas ar viltu naudu, man ir bail, ko man darīt...?vēlos protams Bankai atdot to palikušo summu, esmu parādā bankai, es to apzinos, taču kāpēc man jāatdot piedziņu firmai tik liela summa?esmu neskaidrībā, ko man darīt...tiesāties arī es nevaru laikam, kas mani ņems vērā:( vai ir kāda iestāde, kas man varetu palidzet, kur griezties, kā rīkoties.Esmu neziņā, cik īsti esmu parādā vispār?lūdzu Paus Konsults, lai atsūta man visu pamatsummu, ko biju bankai parādā un visu pārejo, taču viņi man nekādus ziņojumus nesūta, biju bankā, darbinieces arī saka, ka neko vairs nezinot par manu lietu, tā esot nodota piedzinējiem, tad kam man īsti maksāt, kā varu būt droša, kam es iemksāju šos 130 ls šogad, kur aiziet tā nauda, cik, un kas darās ar manu parādu, pilnīgi nekā nesaprotu..un pats trakākais, ka esmu to līgumu kautkur pazaudējusi, pārceļoties uz citu dzives vietu, kas bija saskaņots ar Hansa banku, tur bija vismaz kautkāda skaidriba, taču tagat nekā nezinu.lūdzu iesakiet man, ko darīt...

U Uldis48 18.04.2013

Man pienāca vēstule kurā bija raktīts, ka līgums ir noslēgts 29.septembrī 2010.gadā, bet tad es nebiju noslēdzis nekādu līgumu ar šo firmu.