Paus Konsults - Bez-darbība

Paus Konsults saviem klientiem sola profesionālus parādu piedziņas risinājumus.
Klaji meli! :)

Rakstu , lai paustu savu neapmierinātību ar Paus Konsults bez-darbību.
Nesaprotu, cik tieši profesionālus risinājumus šis uzņēmums piedāvā, ja uzdrīkstaties neesoša parāda piedziņu uzsākt pret pirmo personu, ko atrod Google search.
Vai tiešām parādu piedziņai pietiek ar pāris Facebook, LinkedIn , Twitter profiliem?

Tā arī ar mani vienā dienā šis uzņēmums sazinājās, lai piedzītu parādu par ka'du itkā neapmaksātu rēķinu. Uz parādu piedziņu mani esot iesniedzis viņu klients. Protams, pēc neapmaksātā rēķina saņemšnas sapratu, ka viss, kas man ar parādnieku ir kopīgs ir: Vārds un Uzvārds.
Jūs taču apzināties, ka Latvijā ir ne viens vien Kārlis Bērziņš un Maija Balode utt.?

Paus Konsults atsūtītajā rēķinā, par kuru viņi uzsākuši parādu piedziņu, skaidri norādīts parādā esošā cilvēka personas kods. Varbūt ar to vajadzētu sākt, pirms sazināties ar pirmo personu, kas atrasta oogle??
Nezinu, kā Paus Konsults profesionālā komanda nav spējusi tik tālu aizdomāties.

Šādas bezdarbības un "uz labu laimi minējumu" rezultātā Paus Konsults ne tikai grauj sava klienta tēlu, bet arī atbaida sava klienta esošos un potenciālos klientus. Protams, ka šī nepatīkamā situācija asociējas ne tikai ar pašu Paus Konsults, bet arī ar to nabaga uzņēmumu, kurš parādu piedziņai bija iesniedzis pavisam citu parādnieku.

Tāpat Paus Konsults ir izpauduši konfidenciālu informāciju trešajām personām. Viņi man nosūtījuši informāciju par sava klienta klientiem un to personas datiem. Profesionāli risinājumi?

E

D Damir 29.03.2014

ieteiktu sazināties, ja ir iespējams, ar cilvekiem un kompanijām kuru privātr informācija Jums kļuva zināma un aicināt iesniegt policijā iesniegumu ar lugumu uzsākt izmeklēšanu pret šo kompāniju, par informācijas izpaušanu trešam personām (datu aizsardzības likums).
Mums katram ir jārūpējas, lai vietā kurā dzīvojam būtu kārtība.