www.sudzibas.lv Paus Konsults Atmaksājamā summa

Paus Konsults - Atmaksājamā summa

Aizņēmos no Ferratum 75 Ls plus 20 ls ir par aizdevuma piešķiršanu. Nesamaksāju un tagad mana lieta nodota Paus konsultam. Parāda summa ir 146 Ls, griezos pie paša Ferratuma, tur summa 190 (diezgan loģiski). Tad es viņiem jautāju kāpēc ir divas dažādas summas un vēl parādu piedziņas kantorim mazāka. Es neizpratnē, jautāju Ferratum darbiniecei - man jāsamaksā 146 Ls Pausam un tad Jums 190? Viņa saka jā :D Man smiekli sanāca. Teicu, ka tur kkas neriktīgs sanāk un noliku klausuli. Tad man uz e-pastu atnāca vēstule, lai vados pēc Paus konsults nosauktās summas. Tā arī darīšu, bet jautājums tāds- ja es samaksāšu Pausam tos 146 Ls, vai pēc tam man nenāks virsū Ferratum nosauktā summa.Un vai ar savu maksājuma kvīti varēšu sūtīt viņus trīs mājas tālāk, jo būšu samaksājusi.

B

V viinoga 06.08.2012

Kad samaksā tam Paus Konsults to summu, tad obligāti pieprasi, lai tev atsūta apstiprinājumu, ka viņiem ar tevi vairs nav nekādu kredītsaistību - vai nu uz e-pastu vai vēstulē pa pastu. Un glabā šo apstiprinājumu kādus 10 gadus noteikti, jo Latvijā arī pēc vairākiem gadiem pēkšni izrādās, ka esi kādam parādā naudu...

D Daniels 06.08.2012

viinoga debīla esi? maksā pa taisno ferratum un viss. Nekad nevadies pēc pausa cenrāžiem, ja neviens neko nejēdz, tad maksā tikai pamatparādu un punkts!

R ruu 07.08.2012

man arī bija nodota creditreform un atskiras summas creditreform bija 170 ls a ferratum 400 ls, bet maksaju uz creditreeform kontu.

K krejums 08.08.2012

ruu, Tu vispar saprati ko uzrakstiji????

R ruu 08.08.2012

a kas man butu jaraksta:D

Acīm redzot ir notikusi nesaprašānās. Jūsu lieta parādu piedziņas kompānijai tika nodota ar summu 95LVL, starpība 51LVL ir Paus Konsult piemērotā komisijas maksa. Šīs divas summas 146LVL un 190LVL acīm redzot figurē tāpēc, ka parādu piedziņas kompānija neveic parāda summas pārrēķinu. Visparējie aizdevuma līguma noteikumi paredz to, ka līgumsods nedrīkst pārsniegt pamatparāda apmēru, kas šajā gadījumā jau ir 190LVL, tāpēc abas summas notekti nav jāatmaksā. Arī summa SIA Ferratum Latvia nevar būt lielāka nekā tā ir parādu piedziņas kopmānijā. Tāpēc lūdzu atmaksājiet Paus Konsult aprēķināto summu un parādsaistības pret SIA Ferratum Latvia būs nokārtotas.

Viss par saprātīgu aizņemšanos - profilos Kredītņēmēja palīgs draugiem.lv un facebook.com