Pauls konsults - visatļautība

2002.gadā paņēmu kreditā televizoru, visu laiku godīgi maksāju, tad zaudēju darbu un pēc tam cietu avārijā kurā paliku par invalīdi un mēs ar dēlu dzīvojam dzīvoklī kur mums ar saimnieci ir mutiska vienošanās.Iztiekam ar vienu invalid pensiju.Tad no Pauls Konsults sāka zvanīt parādu piedzinēja, pa telefonu teica, ka sauc Solvita, paziņoja par to, ka jāatmaksā parāds, es paskaidroju, ka visu summu uz reizi nevaru atmaksāt varu maksāt pa daļām.Viņa pateica, ka nevarot. Viņa bija iegājusi portālā draugi un izskatijusi manus albumus.Un teica, ka man no draugiem esot nauda jāaizņemas.Un nekāda maksāšana pa daļām.Biju pie jurista un man pateica, ka es varu maksāt pa daļām, šodien viņa zvanija kad pateicu; tad viņas reakcija bija šāda; Pa juristiem staigāt ir nauda, bet parādu atmaksāt nevari.Vai tiešām nesaprot, ka šodien katrs santīms ir no svara. UN mūsu dienās arī 15 lati dažam ir summa, ko nevar uzreiz samaksāt.Man vajag ari zālēm.Kad gribēju uzzināt darbinieces uzvārdu viņa pateica, ka tas man neesot jāzin.Vai tiešām ir tāda visatļautiba.

G grutupstobrauceja 11.09.2009

Paus taču neteiks, ka viens bijušais ments viņiem ir izdarījis pakalpojumu un Tevi dabūjis rokā. Jāsaka kād sneitrāls ...lai nevarētu pēc tam piesieties. s aprati domu? katrā ziņā man žēl visus, kas krituši piedzinēju nagos. es nekritu, bet ja kristu zinātu kā sevi aizstāvēt, jo man tiesnesis ir mājās.

V vineta 12.09.2009

man ari ir saistiba ar to kompaniju"Paus Konsulu"Mani saka terorizet julija mesnesi, piekritu maksat pa dala, julija ieskaitiju dubulta, ka norunajam ar to darbinieci . jo baidijos, ka nespesu augusta samaksat.bet nu tagad vini atsuta vestuli, lai maksaju visu.
Mani ari atrada caur draugiem.lv saka draudet, cietuma tiksu, bernu naudu un alimentu naudu nonems, draudeja, ka atbrauks uz majam, norakstis visu ko vien var.

B Braucēja 12.09.2009

Grutups.Paldies Tev, sapratu, bet pašai neienāca prātā.Tādas jau ir tās sievietes!:-D Jāpatīra citi gali!

B Braucēja 12.09.2009

Janim.cik sekls ir tavs spriedums par kredītiem!Bet zini, tv zārkā līdzi jau nepaņemsi.Mana lielā ekstra, bija nauda, lai nosegtu sev tuva cilvēka bēru izdevumus.Varbūt dažreiz ir vērts padomāt, kā Tu ar savu neizglītotību vari aizskart citus?

A albis 12.09.2009

bet ja es Draugos ieliktu bildi kur es vaska muzejā nofočēts kopā ar rokfelleru, tad ķipa tu esi bagāts, ja varbūt tev pat nezināms cilvēks ir tavos draugos.baigi viltīgs gājiens ķipa pasaki kas ir tavs draugs, un es pateikšu kas esi tu.

S Skaidrite 13.09.2009

Ja tā jau sanāk paradi savu draugu un es pateikšu, kas esi tu. Bet tas jau nenozīmē ka man tulit jāprasa draugiem nauda.Es domaju, ka par maniem draugiem un manu ģimene citam nav daļas.Viņiem var būt miljoni.Bet man nav.

E Edgars 14.09.2009

Man arī ir nacies saskarties ar šo firmu!Un arī draudēja un tad lika aizņemties naudu no kāda radinieka vai mammas!Un man nepatikās viņu attieksme pret mani, jo zvanitāja bija kautkāda Leila, un jau sāka uzrunāt mani uz tu un vārdā!Tā itkā mēs būtu kopā ganījuši cūkas!

S Skaidrite 14.09.2009

Vai tikai tā pati Solvita vai Leila nav viena un tā pati persona, jo no pieklājība viņai sveša.Pirmais jau izmeklējas par draugiem un visados citos veidos mēģina uzzināt par tevi .Un tad izmanto savā darbā draudot.Vai tiešām nav neviens, kas ar tādiem darbiniekiem tiktu galā.

G grutupstobrauceja 14.09.2009

Zinu kā tikt galā - ir taču privātdetektīvi. Tie ne tikai vadībai var sataisīt problēmas (kuras viņiem vajag), bet arī darbiniekiem. Es zinu, kur nakšņo vadītāji. Es rezu kā viņi pamet savu māju ikdienas, kā runā pa telefonu. Un lai dievs sargā viņus, ja viņi vēl mani terorizēs.

Detaļās neieslīgšu, jo tā bija tikai pasaka:-)

A Aldis 17.09.2009

Mani arī terorizē PAUS KONSULTS un neliek mieru par kreditu no LMT kas ir sakrājies par 6mēn bet man mav tādas iespējas ko viņiem maksāt katru menesi par 50latiem jo pats un mamma esam abi 2gr invalīdi kā ari bezdarbnieki, man pat nav bezdarbnieka pabalsts.
Vienīgais izstikas avots ir mūsu pensijas nelielās invalīdu.
Un tas paus konsults ir šausmīgi nekaunīgi un uzbāzīgi man kartu menesi gandrīz zvana un draud ar tiesu un ar visu mantas konfiscēšanu.

L lll 17.09.2009

Nakos reiz kad tev si Solvita zvanis, suti vinu dirst. Man te ari zvanija no si kantora, gan man gan maniem vecakiem. Vini spiez uz psihiku. Es vienkarsi pasutiju dirst, un vairs nezvana. Vini reali nevar neko izdarit, tikai zvanit un jat pratu. Jab kurs jurists tev pateiks, ka tu vari maksat kaut vai 5 santimus menesi. Tas ir tavas tiesibas.

R Raimonds 25.09.2009

Drausmīga kompānija.
Ir sanācis tā, ka 3 mēnešus sēdēju bez naudas.
Grūti laiki, kam negadās.
Kad beidzot tiku atpakaļ uz kājām, biju atdots 3 piedziņu kompāniju rokās.
1.Creditreform
2.Sirina
3.Paus konsults.
Mēģināju runāt pa taisno ar kreditoriem, bet šie atbildēja, ka lietas ir atdotas un neko nevar darīt.
Nu labi.
Parādi nav lieli.Katrs pāri par simts latiem.
Pirmajā mēnesī pārskaitīju visiem pa 50 LS.
Otrajā mēnesī pa 30 LS.
Saņēmu zvanus no visām 3 kompānijām.
Ar pirmām divām normāli vienojos par atmaksas grafiku, saņēmu jaunus grafikus, bet ar trešo sākās cirks.
Man uzzvanīja puika Nikita, kurš paziņoja ka mans parāds sastāda 190 LS.Es prasu, ka tas var būt, jo ir samaksāti 80 LS un parāds ir tikai 110 LS.
Nikita atbildēja, ka nauda ir samaksāta par procentiem, kuri nav apturēti.Es jautāju, kā tas var būt?Bet tas nemācēja atbildēt.Nācās pasūtīt 3 mājas tālāk.
Pēc brīža atzvanīja vecene vārdā Ineta.Nerakstu sieviete, jo nav pelnījusi.Krustām šķērsām tikām pie skaidrības.Izrādījās, ka tiešām, procenti nav apturēti.80 lS samksāti vējā.Es sazvanīju kompāniju, kurai esmu parādā.Izskaidroju situāciju un pats apturēju procentus.Atzvanīju vecenei.Vienojāmies, ka atmaksāšu 190 ls trijos mēnešos.Es palūdzu, lai atsūta oficiālu dokumentu ar maksājuma grafiku.Šī atsaka!Es jautāju kāpēc?Atbildēja tapēc ka esam mutiski vienojušies.Es atbildēju, ka vairs neticu PAUTS KONSULTAM.Bet tāpat atteica.Pabiedēja, ka mani var pat krimināli sodīt par nemaksāšanu un t.t. :))))))) Nu to viņi var manai meitiņai stāstīt, loši.
Ok. Šodien zvanu vēlreiz un jautāju, cik man ir jāmaksā, jo esmu aizmirsis un nekāds dokuments nav atsūtīts. Kaut kada sieviete ilgi meklē, neko neatrod un tad jautā ar ko es esmu kontaktējies.Nosaucu vārdus.Tad ar mani sāka runāt vecene.Prasu viņai, cik jāmaksā.Šī atbild, ka esam vienojušies.Es saprotu, ka sākās smadzēņu čakarēšana un niknākā toni prasu atsūtīt maksāšanas grafiku.Uz ko saņēmu atbildi, ka nākamreiz es runāšu ar tiesnesi!!!Es atbildēju:"Ok, uz priekšu!"
Es noteikti sarunāšu ar uzņēmumu, kuram esmu parādā, lai soda procenti netiek skaitīti un mēģināšu tomēr sarunāt samaksāt pa taisno.
Es esmu gatavs aizstāvēt sevi tiesā un pat zaudējot to, smaksāt visus izdevumus, jo tagad varu to atļauties.
Bet es vēlos, lai parādu piedziņa ir korekta.Pat pēdējam noziedzniekam ir kaut kādas elementāras tiesības.
Vienīgais, ko dzirdu no PAUTS KONSULTA, ka esmu PARĀDNIEKS un man nekādas tiesības.
Es ļoti vēlos, lai lieta aiziet līdz tiesai, jo es padarīšu šo procesu par publisku ar presi un televīziju.
Iespējas man ir.
Jā, esmu vainīgs.
Jā, esmu gatavs maksāt.
BET, lai tas viss noties cilvēciski, jo esmu sodīts ar soda procentiem un nevienam nav tiesības ņirgāties.
Mūsu valstī par vienū pārkāpumu nesoda 2 reizes.
Ja kādam ir komentāri vai ieteikumi, droši rakstat uz e-pastu.

P.S. Šodien beidzot piedzinu no ārzemju parādniekiem 23000 EUR par labu saviem klientiem.
Process aizņēma 3.5 mēnešus un parādnieki pirms atmaksāt parādu maniem klientiem, uzaicīnāja mani uz restorānu un atvainojās par sagadātām neērtībām.

N neesmuvieniga 15.10.2009

Ari es emu "draugos"" ar so kaktu kantori!Man, savukart, zvanas viens Indulis.Vakar pat zvanija man uz darba vietu, izstastija visu siki un smalki manai darba devejai(pati neesmu darba, jo atrodos uz slim.lapas).Nu tad mans mers ir pilns!!!Viniem NAV nekadu tiesibu ta darit, kaa tikai par so lietu runat ar mani un punkts.Kad jautaju vienu reizi-Nu, bet tad pastastiet, kas mani sagaida, JA gadijuma es nevaru uz doto bridi neko jums atdot?..Atbilde bija sada-Nu, nee, labak es jums to neteiksu...I-DI-O-TI!!!

S Sandra 29.10.2009

Ar šo kompāniju ir kaut kas jādara!

Q qsskr 04.11.2009

Labdien!
Nespēju atdot HaBa 2000 ls
Nonācu PauKonsult varā un terorā!
Sarunāju personīgi ierodoties uz vietas ka atdodu pa 100 ls mēnesī!
Samaksāju pirmo mēnesi!
Otrā zvans kas pa lietām uttttt jāmaksā 250 ls
Kā es iedomājos parādu atdot
Zaudēju darbu
Tanī nelaimīgā dienā Tā Dāma zvana man dusmas
Es šai pa latviski un ar skarbiem vārdiem DDDD
Lūdzu atmaksas grafiku uz papīra
Noraidīja
Pateica Ka tieku tiesā sniegts!
Pastāstiet lūdzu!
Man ir ņemts dzīvoklis Kredītā Citā bankā Ab.lv pirmā mājokļa iegāde!
Tas ir ieķīlāts uz 20 gadiem To kredītu maksāju man ar to palīdz draudzene!
Vai tiesa atsavinās dzīvokli ja tas ir pilnīgi neloģiski!
Jo cenas lejā un tādā gadījumā palieku vēl 15 000 citai bankai parādā!
Ja nāk mantas aprakstītāji ko var atņemts ja paziņoju ka viss pieder otrai pusei Neesam precējušies!

Paldies!

G Grauzējs-->Qsskr 10.12.2009

Ja krīts priekš dzīvokļa ir uz Tavas draudzenes vārda, tad atņemt nevarēs. Taču, ja arī uz Tava vārda, tad principā nevar ņemt nost, ja Tu neesi kavējis tieši mājokļa krīta maksājumus. Savukārt, par tiem 2000 Tevi vienā mierā var nodot uz tiesu, jo tā ir saistību neizpilde. Un lūdzies visiem svētajiem, lai tā būtu pati Swedbanka, kas Tevi nodod uz tiesu. Savukārt, ja Swedbanka parādu cedēs, tad - sorry, pats vien vainīgs būsi. Un varēsi maksāt tādas summas, ka Tev tie 2000Ls liksies kā sīkums.
Runājot par maksājumu grafikiem ar parādu piedziņas uzņēmumiem - viņiem nav tādi jāsniedz. Tu jau kreditora (Swedbankas) sastādīto grafiku neesi pildījis, tad kur ir rezons stādīt grafiku, sūtīt Tev pa pastu.. Tipa, lai Tu arī šo ignorētu? Tās ir tikai liekas izmaksas kreditoram, līdz ar to arī Tev pašam. Parādu piedzinēji papīriskus grafikus nesastāda. Visas sarunas viņiem tiek ierakstītas (lai tiesas gadījumā būtu ko tiesai tīri informatīvi paklausīties, cik "daiļi" izrunājas paši parādnieki :)), arī mutvārdos izteikta vienošanās ir vienošanās (līgums), lai gan grūtāk pierādāms. Un galu galā viņi šo nosacīto grafiku sastāda tikai vienam, tuvākajam maksājumam. Jo situācija mainās katru dienu, aizkavējās parādniekam alga, citi ienākumi, viņš sazvanās ar savu parādu piedziņas administratoru un vienojas par citu datumu. Tīri cilvēcīgi. Protams, ilgstoši šitā mānīties neiet cauri. Un, ja nevar maksāt, tad tā arī skaidri un gaiši pasaka. Un tad attiecīgi parādnieka lietu kreditors atkal paņem savā pārraudzībā un gatavo dokumentus tiesai vai arī pilnvaro parādu piedzinēju pārstāvēt kreditora intereses. Par to arī tad rakstiski tiek informēts parādnieks un var gatavoties tiesai.

S solvitadura 11.03.2012

Ja tā ir tā pati Solvita, tad numurs ir 20398835
Tiešām visatļautība, zvanīja arī maniem vecākiem, tur, kur es sen vairs nedzīvoju un terorizē cilvēkus. Wnk pretīgi.
Iesaku darīt tā, ka, ja ir iespēja, tad nomaksāt rēķinu pa tiešo kompānijai, kurai esat parādā, lai tie stulbie Paus paliek ar garu degunu.

M maijamaija 11.03.2012

Man arī zvanīja laikam tā pati Solvita 67365585, 20398835
Terorizē par dažiem latiem visus, vecākus, iepriekšējās dzīvesvietas, utt.
Iesaku nemaksāt viņai, bet samaksāt uz tās kompānijas kontu, kurai esat parādā, lai superpiedzinēja paliktu ar garu degunu.